hallow.jpgFoto: Shutterstock

REPUBLICA ESPRESSO & TONIC

Elegantním propojením karibských rumů a kávového extraktu vzniká rumový elixír Božkov Republica Espresso, který si můžete vychutnat v kombinaci s tonikem a kapkou citronu na ledu. Sklenici whiskovky naplňte ledem, nalijte 10 cl tonicu a poté 4cl rumového elixíru Božkov Republica Espresso, na závěr ozdobte plátkem citronu.
 
REPUBLICA VODKA & CUKR & LIMETA

Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny nabízí jedinečnou recepturu, a to díky použití cukrové třtiny původem z Guatemaly. Dokonale jemnou a svěží chuť vodky si nejlépe vychutnáte s limetou a třtinovým cukrem. Do whiskovky nalijte 4 cl Božkov Republica Vodky z cukrové třtiny, na plátek limety nasypte třtinový cukr.  Zakousněte limetu s třtinovým cukrem a následně si vychutnejte její spojení s Božkov Republica vodkou.

 
AMUNDSEN POLAR HEAT & TONIC

Síla ukrytá v nové ochucené vodce Amundsen Polar Heat v kombinaci s tonicem vás zaručeně zvedne ze židle! Do vysoké sklenice s ledem nalijte panáka Amundsen Polar Heat. Dolijte tonicem a do sklenice vložte pár plátků pomeranče. Nakonec do sklenice vložte snítku rozmarýnu.

amundsen.jpg
BARTIDA HRUŠKOVICE SNAPPS TEA

Skutečnou halloweenskou atmosféru Vám přichystá Bartida Hruškovice! Do broušené sklenice nalejte 4cl Hruškovice a 2cl hruškového džusu, dolijte horkou vodou a ozdobte plátkem zázvoru.
 
BLOODY COLLINS

Strašidelný Halloween přímo vybízí ke krvavě rudému drinku! Co říkáte na kombinaci Bartida Cherry griotky? Sklenici nejprve naplňte ledem, poté přilijte griotku Bartida Cherry a grepový džus. Sklenici ozdobte plátky grepu a třešněmi.
 
LEGENDARIO FROZEN ELIXÍR

Skuteční fajnšmekři si smlsnou na ledově mrazivém drinku. Do namražené sklenice whiskovky nalijte 4cl namraženého Legendario Elixír.

legendario.jpg
LEGENDARIO FRAPPÉ DE CUBA

Jste milovníci frappé kávy? A už jste vyzkoušeli její ďábelskou variantu ve spojení s legendárním elixírem Legendario? Do whiskovky vložte led, přilijte 4cl Legendario Elixír de Cuba, 1cl Giffard vanilkového sirupu a 1 shot espressa.
 
JOHNNIE WALKER SE ZÁZVOROVOROVOU LIMONÁDOU

Opravdu originální party drink získáte kombinací zázvorové limonády a tradiční skotské whisky Johnnie Walker Red Label. Tímto drinkem vyrazíte dech i těm největším fajnšmekrům! Naplňte vysokou sklenici kostkami ledu, nalijte do ní 40 ml Johnnie Walker Red Label whisky. Dolijte sklenici zázvorovou limonádou a vymáčkněte do ní čtvrtku limetky. Promíchejte.  Jako ozdobu použijte plátek limetky a zázvoru.
 
BOULEVARDIER
Přímo halloweenská noc vybízí k ochutnání koktejlu z dvacátých let, jenž je burbonovým pojetím ještě starší klasiky Negroni. V této neotřelé variaci jen gin nahrazen Maker’s Mark, který vás při chladné noci nenechá spát. 1-1/2 panáky Maker’s Mark smíchejte s 3  Campari a 3 sladkého vermutu. Přidejte led a zamíchejte. Na závěr ozdobte plátkem pomerančové kůry.

makers.jpg

Reklama