6436806638586obrazek.jpg
VŠECHNO, CO VAŠE TĚLO POTŘEBUJE PRO NEJLEPŠÍ VÝKON, JE V JEDNÉ KAPSLI PROCOLLAGENA

Je prokázáno, že po 20. roce života ztrácíme každý rok minimálně 1% kolagenu a tomu se bohužel nedá nijak vyhnout. Ale nebojte se, s doplňkem stravy Procollagen se můžete postarat o to, aby vaše tělo již za pár měsíců začalo znovu produkovat kolagen a navrátilo tak tělu energii a sílu, kterou potřebuje pro normální fungování. Po mnoha letech testování a výzkumů vědci prozkoumali, které proteiny a vitamíny jsou pro pleť nejdůležitější. Na základě tohoto jsme spojili všechny důležité ingredience v 1 kapsli a dosáhli neuvěřitelných účinků na pokožku, vlasy, nehty a celkovou pohodu.

6436807e296f1obrazek.jpg

OPRAVDU POTŘEBUJEME JÍST KAPSLE?
I když minimální množství kolagenu lze získat také stravou, existuje poměrně málo potravin, které kolagen obsahují (např. kuřecí maso, losos, hovězí, vejce, bobule), a vstřebávání skutečného množství kolagenu do těla je tak malé, že bohužel nedokážeme pomoci stravy zajistit dostatečné množství kolagenu v těle. Jídlo je také čím dál méně výživné, a pokud chceme svému tělu umožnit co nejlepší fungování a zlepšit vzhled naší pokožky a těla, je téměř nevyhnutelné sáhnout po doplňku stravy, který dokáže zajistit co nejlepší vstřebávání všech vitamínů a minerálů. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy ve formě kapslí je důkladně klinicky testován a zkoumán, není sebemenší možnost jakýchkoliv negativních účinků. Výhodou doplňků stravy v kapslích je, že je můžete mít u sebe kdykoli a kdekoli a také se vyhnete pachuti, pokud zvolíte kolagen ve formě prášku nebo nápoje. Protože pokud prášek nebo nápoj obsahuje 100% přírodní kolagen, nemá dobrou chuť. Výrobci pak chtějí tuto chuť napravit různými ovocnými přípravky, které obsahují škodlivá sladidla a extrémní dávku cukru, což se negativně podepisuje na vašem těle. Právě z tohoto důvodu se Lux-Factor rozhodl pro doplněk stravy v kapslích , který je přírodní, osvědčený a zároveň mimořádně účinný. 

643680a72bc1eobrazek.jpg

POZITIVNÍ ÚČINKY DOPLŇKU STRAVY PROCOLLAGEN

  • Ztratíte pocit únavy, jelikož vitamín C zvyšuje vstřebávání železa, které je hlavním viníkem nedostatku energie.
  • Pouhými 2 kapslemi denně můžete zpomalit procesy stárnutí a užít si mladistvý vzhled.
  • Vitamin A zajišťuje posílení imunitního systému.
  • Zlepšíte svou koncentraci.
  • Přídavek vitamínu B7 zajišťuje silné a husté vlasy.
  • Nehty jsou při pravidelném používání tvrdší a pevnější.
  • Pleť získává pružnost a je intenzivně hydratovaná.
  • Koenzym Q10 posiluje obranný mechanismus - získáte zářivý a odpočinutý vzhled pleti, který zajišťuje kolagen a kyselina hyaluronová.
  • Obsahuje patentovanou přírodní dermo výplň (NDF), která je stavebním prvkem pojivové tkáně a je nezbytná pro syntézu elastinu a kolagenu.
  • Procollagen jako jediný má dvojí účinek, obsahuje totiž ideální kombinaci kolagenu a minerálu MSM, které umožňují maximální tvorbu vlastního kolagenu.

KOLAGEN ZLEPŠUJE PRUŽNOST KŮŽE, OVLIVŇUJE STAV NEHHŮ A POHYBLIVOST KLOUBŮ
Již nepotřebujete velké množství různých doplňků stravy, protože jsme se postarali o to, aby každá kapsle Procollagen obsahovala správné množství všech vitamínů a minerálů, které potřebujete pro normální fungování vašeho těla. Spojili jsme ty nejdůležitější ingredience, které jsou pro každý organismus naprosto nezbytné a přinášejí ty nejpozitivnější účinky na vaše zdraví, pleť a celkovou pohodu. Dohromady tvoří ideální kombinaci, která viditelně zlepší kvalitu vašeho každodenního života. Představte si, že s pouhými dvěma kapslemi denně můžete změnit to, jak se cítíte a jak vypadáte. Dodáte tak svému tělu všechny vhodné vitamíny a minerály, které zajistí lepší tón pleti, krásnější vlasy, pevné nehty, správné trávení a lepší regeneraci svalů.

643680c010eadobrazek.jpg

30 DENNÍ ZÁRUKA PRO KAŽDÉHO, KDO STÁLE POCHYBUJE O NEUVĚŘITELNÉ SÍLE KOLAGENU

Jste stále skeptičtí vůči používání kolagenu ve vašem každodenním životě? Tentokrát vám nabízíme 30-denní záruku na váš nákup, což znamená, že můžete Procollagen vyzkoušet a pokud nebudete spokojeni s výsledky a účinky, můžete zcela prázdnou krabičku vrátit a dostat své peníze zpět. Po všech pozitivních komentářích našich uživatelů však můžeme s jistotou říci, že i vy budete okouzleni pozitivními účinky Procollagenu.

643680ffb4f85blobid0.jpg

PŘI VÝBĚRU MINERÁLU MSM BUĎTE OPATRNÍ!
Při výběru doplňků výživy s obsahem „minerálu krásy“ musíme být opatrní. Klíčové je, že se získává destilací a že je rostlinného původu. Díky nižším výrobním nákladům se mnoho doplňků MSM na trhu získává z ropných derivátů, což je zdraví škodlivé. Získávání MSM prostřednictvím krystalizačního procesu dominuje na trhu díky jeho jednodušší výrobě - avšak tyhle mohou být nebezpečné a mít vedlejší účinky.

PROCOLLAGEN BYL KLINICKY TESTOVÁN A TAKÉ SCHVÁLENÝ ODBORNÍKY

Vyberte si doplněk stravy s obsahem minerálů MSM, který se vyrábí destilačním procesem. Tento proces vyžaduje speciální vybavení a odborně vyškolené pracovníky, kteří zajistí přesné oddělení čistých látek od nečistot.
Nyní již nepotřebujete celé balení různých doplňků stravy, protože Procollagen vám umožní získat vše v jedné krabičce. Profesionální kosmetice Lux-Factor již důvěřuje více než půl milionu lidí po celé Evropě, takže při nákupu můžete být bez starostí.

64368144a6a27blobid0.jpg

AKČNÍ SLEVA NA NÁKUP PLATÍ POUZE DO KONCE MĚSÍCE

Máte už jen pár dní na to, abyste získali 15% slevu na nákup Procollagenu. Objednávku můžete provést na webu: www.luxfactor.com nebo na tel. čísle: 420 296 182 861, je však důležité telefonicky nebo na webu sdělit, že máte kód na 15% slevu: ZN15.