Je tomu již 85 let, kdy naše babičky začaly péct s Herou. Jejich odkazem nejsou pouze báječné recepty v kuchařských knihách, které se dědí z pokolení na pokolení. Představuje jej také stálice mezi ingrediencemi - Hera. Tento rostlinný tuk si prostě získal naše srdce a dělá z pečení to pravé potěšení.

Odkaz našich babiček

Příběh rostlinného tuku na pečení Hera se začal psát před dlouhými 85 léty. Ačkoli od té doby uplynulo již mnoho let, Hera má nadále své pevné místo nejen v našich receptech, ale zůstává stále nejoblíbenějším rostlinným tukem na pečení.

HERA

Hera vládne našemu pečení

HERAJelikož si Hera velice váží svých příznivců, chce se všemi oslavit toto krásné výročí. Proto si připravila jedno velké speciální překvapení. Od začátku měsíce února může každý poslat své nejoblíbenější recepty, které doprovází nějaká rodinná či vtipná historka. K receptu je však nutné připojit i jeho fotografii. Ze všech přihlášených receptů s příběhem a fotografií pak bude vybráno odbornou porotou a čtenáři webu www.pecenijeradost.cz 25 nejlepších, které najdou svoje umístění v nové knize Hera rodinné recepty. Tato kniha představuje originální dárek nejen k 85. narozeninám rostlinného tuku Hera, ale také velké poděkování pro všechny její příznivce. Více informací k soutěži najdete na webu www.pecenijeradost.cz.

HERA

Informace o soutěži a spoustu báječných receptů hledejte na:

Reklama