Žehlička Tefal Program 8

 

 

Žehlení určitě patří k těm méně oblíbeným domácím činnostem. Představa dlouhých hodin stání u žehlicího prkna a bolavých zad je strašákem asi pro většinu žen. A navíc neustále kontrolovat správné nastavení teploty a nádržku na vodu, abychom měly dostatek páry. Novinkou, která umožní snazší obsluhu, vyšší výkon a tím i úsporu času, je nová řada žehliček Tefal Program 8.

 

Revoluční systém osmi přednastavených žehlicích programů, které automaticky kombinují správnou teplotu a intenzitu páry podle zvolené tkaniny, zajistí nyní účinné a bezpečné žehlení. Přepnutím páčky, která je snadno ovladatelná konečky prstů,

můžete zvolit požadovaný program, který se zároveň zobrazí na displeji držadla. Vybírat můžete od programů pro nejjemnější až po nejsilnější tkaniny. Stačí tedy zvolit odpovídající program a žehlička za vás automaticky zařídí kombinaci správné teploty a páry, a to bez přemýšlení a dalšího nastavování.

 

K dokonalému výsledku pomůže také žehlicí plocha žehliček Tefal. Žehlicí deska  

Ultragliss® se vyznačuje bezkonkurenční kluzností, vysokou odolností proti oděru a je snadno čistitelná. Zaujme určitě i zvláštní napařovací zóna Power Jeansve špici žehlicí desky pro napařování silných tkanin, zaručující maximální koncentraci páry. 

 

Také systém rychlého plnění Aquaspeedurčitě nadchne. Zvětšený a trychtýřovitý otvor v zadní části žehličky umožní naplnit napařovací nádobku během pěti vteřin přímo z vodovodu nebo z láhve bez rizika vylití.

 

 

 

A která hospodyňka by netoužila po žehličce, co se sama vypne? Vyšší modely žehličky Tefal Program  8 mají totiž systém automatického vypínání. Pokud je žehlička bez pohybu více než 8 minut ve svislé poloze nebo 30 sekund ve vodorovné poloze či ležící na boku, sama se vypne.

 

Nejvyšší model je dokonce vybaven funkcí Thermo Alert, což je jakýsi tepelný poplach. Červené světlo upozorní uživatele, pokud je teplota žehlicí desky příliš vysoká, v porovnání s teplotou požadovanou k žehlení zvolené tkaniny.  

 

 

 

 

 

V maloobchodní síti jsou k zakoupení tyto modely: FV 9230 barva fialová v ceně 2 499 Kč a FV 9250 barva indigová, cena 2 999 Kč.

 

Více informací naleznete na www.tefal.cz.

Reklama