Vsaďte na krejčího

Rozdíl mezi oblečením, které si koupíte v konfekci a na míru ušitým, je obrovský. To, co je totiž vyrobené přímo na vaše tělo, vám sedne na 100 %, a to je rozhodně vyplatí. Nemusíte investovat do celého kostýmku, bohatě postačí, když začnete u klasické bílé košile. Tu utaháte na mnoho různých způsobů a té parády, co s ní uděláte?

Zastrčte top

Tohle je opravdu jednoduchý fígl, který funguje snad se všemi kalhotami i sukněmi. Jednoduše si zakasejte váš top dovnitř. Výsledný outfit, zejména, když k němu budete mít sako nebo blejzr, bude vypadat super elegantně, přitom sexy.

Jedna barva od hlavy až po paty

Pokud jste fanoušky monochromatiky, tak máte vyhráno. Nejen, že je to velmi jednoduché a nekomplikované, ale navíc takový outfit působí super luxusně. Jasně, nesmí se jednat o teplákovku, ale pohrajete-li si s různými materiály, délkami a střihy, máte vyhráno.

Držte se základů

Existuje něco jednoduššího než černé kalhoty, bílá košile a černý blejzr? Asi ne, ale víte, co? S touto kombinací nemůžete nic zkazit, a navíc budete vždy vypadat na jedničku s hvězdičkou. Nepodceňte ale perfektní střihy!

Udržujte svůj šatník v dobré kondici

Okopané tenisky, otrhaná kabelka, špinavý top, žmolky na sukni... Co už není v opravdu dobrém stavu, pryč s tím. Tenisky vyčistit, zničenou tašku vyměnit, všechno vyprat, vyvonět... Chceme přeci vypadat stále jako ze škatulky, ne?

Investujte do kabelky

Koupit si designérskou kabelku, to není levná záležitost, ale je to také investice do vašeho šatníku a do vaší osobnosti. Protože s takovým kouskem pak už můžete vyrazit do slova v pytli od brambor a budete za hvězdu. Kvalitní kabelka vám vydrží mnoho let a pokud zvolíte opravdu nadčasový kousek, nebudete toho nikdy litovat.

Opatrně s potisky

Výrazné potisky jsou zábavné, ale mohou vypadat také trochu chaoticky. Pokud jde o jejich nošení, je-li vaším cílem vypadat elegantně, držet se odvážných, přímočarých vzorů jako je leopard a kombinujte ho s neutrálními barvami, jako je černá, bílá a šedá.

Vsaďte na delší střihy

Chcete-li vypadat opravdu elegantně, luxusně a jako dáma, dejte sbohem mini a vyměňte je za midi. Sukně nebo šaty v této délce budou vždycky vypadat rafinovaněji a více žensky.

Reklama