Vsaďte na krejčího

Rozdíl mezi oblečením, které si koupíte v konfekci a na míru ušitým, je obrovský. To, co je totiž vyrobené přímo na vaše tělo, vám sedne na 100 %, a to je rozhodně vyplatí. Nemusíte investovat do celého kostýmku, bohatě postačí, když začnete u klasické bílé košile. Tu utaháte na mnoho různých způsobů a té parády, co s ní uděláte?

5af41a00987a7shutterstock-1049261060.jpg

Zastrčte top

Tohle je opravdu jednoduchý fígl, který funguje snad se všemi kalhotami i sukněmi. Jednoduše si zakasejte váš top dovnitř. Výsledný outfit, zejména, když k němu budete mít sako nebo blejzr, bude vypadat super elegantně, přitom sexy.

shutterstock-259889474.jpg

Jedna barva od hlavy až po paty

Pokud jste fanoušky monochromatiky, tak máte vyhráno. Nejen, že je to velmi jednoduché a nekomplikované, ale navíc takový outfit působí super luxusně. Jasně, nesmí se jednat o teplákovku, ale pohrajete-li si s různými materiály, délkami a střihy, máte vyhráno.

shutterstock-627256286.jpg

Držte se základů

Existuje něco jednoduššího než černé kalhoty, bílá košile a černý blejzr? Asi ne, ale víte, co? S touto kombinací nemůžete nic zkazit, a navíc budete vždy vypadat na jedničku s hvězdičkou. Nepodceňte ale perfektní střihy!

shutterstock-571795681-1-.jpg

Udržujte svůj šatník v dobré kondici

Okopané tenisky, otrhaná kabelka, špinavý top, žmolky na sukni... Co už není v opravdu dobrém stavu, pryč s tím. Tenisky vyčistit, zničenou tašku vyměnit, všechno vyprat, vyvonět... Chceme přeci vypadat stále jako ze škatulky, ne?

5af418e869da0shutterstock-595076741.jpg

Investujte do kabelky

Koupit si designérskou kabelku, to není levná záležitost, ale je to také investice do vašeho šatníku a do vaší osobnosti. Protože s takovým kouskem pak už můžete vyrazit do slova v pytli od brambor a budete za hvězdu. Kvalitní kabelka vám vydrží mnoho let a pokud zvolíte opravdu nadčasový kousek, nebudete toho nikdy litovat.

shutterstock-762177925.jpg

Opatrně s potisky

Výrazné potisky jsou zábavné, ale mohou vypadat také trochu chaoticky. Pokud jde o jejich nošení, je-li vaším cílem vypadat elegantně, držet se odvážných, přímočarých vzorů jako je leopard a kombinujte ho s neutrálními barvami, jako je černá, bílá a šedá.

shutterstock-544121827.jpg

Vsaďte na delší střihy

Chcete-li vypadat opravdu elegantně, luxusně a jako dáma, dejte sbohem mini a vyměňte je za midi. Sukně nebo šaty v této délce budou vždycky vypadat rafinovaněji a více žensky.

shutterstock-178957628.jpg

Reklama