Zimní období venkovním sportům moc nepřeje, a proto většině sportovních nadšenců nezbude nic jiného než se přesunout do fitness center, tělocvičen a cvičebních sálů. Na výběr je velké množství sportů, záleží tedy jen na Vás, zda si vyberete jógu či pilates v klidnějším tempu nebo se rozhodnete vybít a pořádně zapotit při tanci, na trampolínách nebo HEAT programu.

Řada z nás te´d navštěvuje fitko, protože jsme po svátcích o nějaká kila těžší. Moříme se, abychom se shodily. Pokud jste do fitka, máte sebou vše, co potřebujete? V každém případě byste ale neměla zapomenout na několik základních věcí, bez kterých se v posilovně neobejdete!

  1. Kvalitní sportovní boty – do těch se rozhodně vyplatí investovat. Pokud tedy nevyrážíte na jógu, to je pak lepší vzít si žabky. Se správným výběrem Vám pomůžou ve specializovaných prodejnách.
  2. Gumička do vlasů – kolikrát jste si nadávala, že ji ZASE nemáte? J
  3. VODA – lahev s neperlivou vodou byste měla mít stále po ruce. Vyzkoušet můžete také karnitinové nápoje v různých příchutích, které Vám při cvičení dodají energii.
  4. Antiperspirant – kdo je cítit potem, nemá šanci! Vyzkoušejte novou Rexonu PURE PROTECTION bez vůně, u které nehrozí, že přebije Váš oblíbený parfém. Ideální parťák, který Vás ochrání jak při sportu, tak i po něm.
  5. Sportovní podprsenka – kdo se rád nechá píchat kosticí?
  6. Sprchový gel – např. Dove Go Fresh, který provoní Vaši pokožku
  7. Ručník
  8. Malé cvičební pomůcky, které potrápí i ty nejmenší svaly v našem těle, na které při cvičení obvykle zapomínáme (např. posilovací gumy od Kettlera).

sport

Reklama