Na letní prázdniny 2014 se připravuje již 8. ročník letního dětského tábora společnosti M2C, určený dětem od 7 do 15 let. Tábor se uskuteční od 27. července do 9. srpna 2014 v areálu Dálava, nedaleko Benešova nad Černou, kam zavítáme již potřetí.

Program

Základem programu je celotáborová hra družstev s detektivní tématikou, tentokráte s názvem „Nové případy detektiva Rychlíka“, ve které budou děti řešit detektivní případy. Dále na děti čekají hry a soutěže na hřišti, na louce i v nedalekém lese, např. lesní kros, navigace, písmenkový závod, vybíjená, ringo, štafetové závody, rýžování zlata, soutěž Viléma Tella, střelba ze vzduchovky, Morseovka a mnoho dalších. Nebudou chybět diskotéky, táborový oheň, soutěž M2C hledá talent, divadelní představení, noční hry, hledání pokladu, táborová olympiáda, karneval, nocleh pod širákem a bobřík mlčení. Rovněž bude k dispozici projektor a s tím i možnost mít vlastní „letní kino“. Nebude také chybět tradiční soutěž v úklidu stanů.

tábor

V průběhu tábora děti za všechny své aktivity, např. vítězství v soutěžích, pomoc v kuchyni, atp., získávají známé „pikobody“, za které si na konci tábora budou moci nejprve vybrat a poté „vydražit“ některou z věcných cen na tradičním závěrečném tržišti.

Výlety

Nebudeme však jen v táboře, ale podíváme se i do okolí tábora. Pěšky vyrazíme do blízkého Benešova nad Černou, na Černou přehradu, autobusem pak do nedalekého městečka Kaplice, kde si v případě příznivého počasí užijeme koupaliště. Také v letošním roce pojedeme za památkami, tentokráte si prohlédneme zámek v Hluboké nad Vltavou, kde se natáčela jedna nejznámějších českých pohádek Pyšná princezna.

camp

Vybavení základny

Vybavení základy je excelentní. Ubytování dětí je zajištěno ve stanech s dřevěnou podsadou, ve kterých je dřevěná podlážka, dvě vyvýšená lůžka s molitany. V areálu jsou dřevěné sruby, které slouží jako zázemí základny.

M2C specialisté

Plánujeme také již tradiční návštěvu specialistů ze společnosti M2C. V minulém roce pro děti připravili orientační závod s úkoly, jako jsou střelba ze vzduchovky, odhad, šplh, a další, praktické cvičení bojového umění krav maga, ukázka výcviku psů pro nevidomé a děti si mohli zaskákat i v nafukovacím hradu. Na konci tábora všichni účastníci dostanou DVD s fotografiemi, které pořídíme v průběhu tábora.

Cílem je připravit dětem zajímavých a pestrých 14 prázdninových dnů se spoustou zážitků, nových kamarádů s důrazem na maximální bezpečnost při všech činnostech na táboře.

Tým

Do vedení tábora patří také kuchař Luboš, který nám bude opět skvěle vařit a postará se o naše žaludky, dále vedoucí Petr, který se účastnil všech ročníků tábora, zdravotnice Jana a praktikantka Nikola a všichni se těšíme, že se sejdeme na táboře v hojném počtu a společně si užijeme 14 dnů v krásné přírodě novohradských hor a navážeme na předchozí úspěšné ročníky.

Těším se na viděnou o letních prázdninách na letním táboře společnosti M2.C v Dálavě.

Reklama