sampon.jpg

Foto: Shutterstock

Šampon granátové jablko od THE LAB ROOM

Tento šampon příjemně a lehce voní, a hlavně krásně pění. Stačí jednou nebo dvakrát zmáčknout pumpičku podle délky vlasů a umyjete si krásně celou hlavu. Šampon je vhodný na každodenní mytí, což lidé s jemnými vlasy jistě ocení. Protože tento typ vlasů vypadá nejlépe po umytí a vyfoukání a druhý den už bývají vlasy zplihlé a bez objemu. Šampon od značky The Lab Room je k vlasům šetrný. Jemným vlasům dodá potřebný objem a nezatíží je. Stojí 430 Kč.

the-lab-room.jpgŠampon BIG od Lush

Tento šampon je vynikajícím pomocníkem v boji proti zplihlým vlasům. Skvělý je také pro mastící se vlasy. Jemné vlasy krásně umyje a dodá jim perfektní objem. V šamponu jsou kousky mořské soli, která vám z počátku může trochu vadit, ale brzy si zvyknete. Sůl se hezky rozpustí. Šamponu stačí nabrat opravdu málo, hezky pění. Bohužel tím, že nemá žádný dávkovač a je nutné ho nabírat rukou, vydrží méně, než bychom chtěly. Obsažený extra panenský kokosový olej a mořská řasa bohatá na proteiny dodají vlasům hebkost. Stojí 595 Kč.

lush.jpgWasabi Shan Kui od Lush

Od značky Lush jsme si oblíbily ještě jeden šampón, a tím je Wasabi Shan Kui se stimulačním kořením wasabi, které nastartuje vlasové folikuly a podpoří růst vlasů. Rychlejší růst vlasů než obvykle jsme po tomto šampónu nezaznamenaly, možná to chce používat ho déle než jedno balení, ale rozhodně ho doporučujeme pro jemné vlasy, kterým dodá objem. I tento šampon obsahuje mořskou sůl. Fair trade olivový olej zase zlepšuje pružnost vlasů. Šampon je velmi příjemný, avšak někdy je potřeba ho nanést větší množství. V obchodech Lush jej seženete dle velikosti od 325 do 1075 Kč.

shan-kui-wasabi.jpgKokosový šampon Dabur

Tento přírodní kokosový šampon je skvělým pomocníkem pro jemné vlasy. Dodá jim objem a ve srovnání cena výkon je to opravdu dobrá volba. Obsahuje přírodní výtažky z kokosového a ricinového oleje a henny. K vlasům je šetrný. Vyživuje je a dodává sílu a pružnost. Pro jemnější vlasy doporučujeme umýt si vlasy dvakrát za sebou, tak dostanou hezký objem. Seženete jej od 99 Kč.

5612-dabur-kokosovy-sampon-200ml.jpgŠampon s mátou vodní od Klorane

Tento detoxikační šampon s mátou vodní je nejen vhodný pro vlasy vystavené znečištěnému ovzduší, které jemně umyje, ale také je výborný pro jemné vlasy, kterým dodá objem a zároveň je hydratuje. Klorane detoxikuje vlasová vlákna i pokožku hlavy. Bonusem je jeho svěží vůně. Seženete jej od 221 Kč.

werrer.jpgOriginální vlasový šampon Pivní kosmetika od Manufaktury

O tom, že má pivo pozitivní účinky na vlasy, jste jistě už slyšely. Regenerační šampon s pivem od Manufaktury je naprosto skvělý. Výtažky z ječmene a mandlového oleje napomáhají ke krásným a lesklým vlasům plným objemu. Šampon hezky pění. Vlasy po něm vypadají velmi pěkne. Ideální šampon pro jemné vlasy, který jim dodá sílu a objem. Stojí 185 Kč.

manufaktura.jpg
 Šampon Volume od Neobio

Ideální šampon pro jemné či mastné vlasy. Obsahuje kofein, šťávu z aloe vera a výtažek z břízy. Nedrážní pokožku hlavy, šetrně avšak důkladně vlasy umyje, a je naprosto ideální pro ty, kteří mají pocit, že jim vlasy plihnou. Kofein pomáhá vlasům růst a aloe vera je hydratuje. Opět nemůžeme potvrdit, že by nám po šamponu vyrostly vlasy. Každopádně rozhodně mají objem a neplihnou. Jeho cena v obchodech Biooo je 118 Kč.

neobio.jpgVlasový šampon kopřiva od Bione Cosmetics
Jemný šampon obsahuje výtažky z kopřivy, které dodají vlasům lesk. Kyselina mléčná zase upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Šampon vlasy jemně a šetrně myje a zbavuje je nečistot. Nejen tento, ale i jiné šampony značky Bione se nám osvědčily pro jemné vlasy. Jelikož neobsahují silikony a parabeny, vlasy zbytečně nezatěžují a dodávají jim objem. Koupit se dá od 85 Kč.

photo-big-306665.jpg

Čtěte také: 

Reklama