rtter.jpg
Foto: Anika Molnar / Netflix

Námořník ve válce

Alfred Garnes je námořník z dělnické třídy, který se nedávno stal otcem třetího dítěte. Spolu se svým přítelem z dětství Wallym pracuje na obchodní lodi uprostřed Atlantického oceánu. Když vypukne druhá světová válka, oba muži bojují o přežití a mnohokrát čelí smrti. Na jejich plavidla mohou totiž kdykoli zaútočit německé ponorky. Mají jediný cíl: přežít a vrátit se domů ke svým blízkým.

Seriál můžete sledovat od 2. dubna na Netflixu.

Will Trent

Zvláštní agent Will Trent z Úřadu pro vyšetřování v Georgii (GBI) byl hned po narození odložen a zažil náročné dospívání v přetíženém systému pěstounské péče v Atlantě. Nyní je však odhodlán zajistit, aby nikdo nebyl ponechán napospas osudu tak jako on. I proto má na kontě nejvyšší počet vyřešených případů v GBI.

Dvě epizody dorazí 5. dubna na Disney Plus.


 
Transatlantic

Příběh se odehrává v Marseille v letech 1940-1941 a je inspirován skutečnými událostmi. Transatlantic vypráví příběh amerického novináře Variana Fryho, který cestuje do nacisty okupované Francie a zajišťuje bezpečný průchod umělcům a spisovatelům k útěku do Ameriky.

Seriál bude dostupný od 7. dubna na Netflixu.

Krásné maličkosti

Seriál podle bestselleru Cheryl Strayed o ženě, jejíž manželství visí na vlásku, dcera s ní sotva promluví, a jejíž spisovatelská kariéra už prakticky neexistuje. Když je jí nabídnut sloupek poradny, myslí si, že je ta poslední, která by se pro takovou práci hodila… opak je však pravdou.

Seriál dorazí 7. dubna na Disney Plus.


 
Chupa

Film vypráví příběh třináctiletého Alexe, který letí z Kansasu do Mexika, aby se poprvé setkal se svou rozvětvenou rodinou. Seznámí se tam se svým dědečkem Chavou, bývalým šampionem ve wrestlingu, tímto bojovým sportem posedlým bratrancem Memem a nebojácnou sestřenicí Lunou. Právě když si začíná zvykat na nové prostředí, objeví před dědečkovou kůlnou mýtické stvoření, mládě čupakabry. Chlapec zná příběhy o obávané dospělé čupakabře, která se dle pověstí živí dobytkem farmářů. Místo, toho, aby se však bál, tak se s chlupatým stvořením skamarádí.

Film dorazí na Netflix 7. dubna.


 
Mighty Morphin Power Rangers: Jednou provždy

Strážci vesmíru jsou zpět! Původní seriál bude slavit 30. výročí a Netflix se společně se společností Saban rozhodl přivést zpět první generace Strážců. Členové původního hereckého obsazení se znovu sejdou, aby oživili legendární seriálové postavy. V novém seriálu se střetnou tváří v tvář známé hrozbě z minulosti. Uprostřed globální krize jsou znovu povoláni, aby se stali hrdiny, které svět potřebuje.

Na Netflixu od 19. dubna.


 
Diplomatické vztahy

Kate Wyler je kariérní diplomatka, která získala vysoce postavenou pozici. Moc o ni ale nestojí a ani si v této práci nevěří. Vláda Spojených států ji pověřila, aby uprostřed mezinárodní krize sloužila jako velvyslankyně USA ve Spojeném království. Má to však negativní dopad na její manželství s politickou hvězdou Halem Wylerem i politickou budoucnost. Kate bude muset zmírnit mezinárodní krize, navázat strategická spojenectví v Londýně a přizpůsobit se svému novému místu v centru pozornosti.

Na Netflixu bude seriál od 20. dubna.

the-diplomat-netflix-series-everything-we-know-so-far-1-.jpg
Foto: Netflix
 
Peter Pan a Wendy

Film Petr Pan a Wendy režírovaný Davidem Lowerym vypráví příběh Wendy Darling, mladé dívky, která se bojí opustit svůj domov a osudným se jí stane setkání s Petrem Panem, chlapcem, který odmítá vyrůst. Wendy, spolu se svými bratry a maličkou vílou Zvonilkou, putuje s Petrem do kouzelného světa Země Nezemě. Tam narazí na zlého kapitána Hooka a prožije vzrušující a nebezpečná dobrodružství, která navždy změní její život.

Film dorazí 28. dubna na Disney Plus.

Zdroje: Tiskové materiály Disney Plus, Netflix, Collider