Stárneme všichni, a tak není nic neobvyklého, že se tváře známých osobností mění. Ovšem někteří si své stárnutí ještě přikrmili drogrami, plastickými operacemi, alkoholismem nebo kouřením. Podívejme se na pár z nich.

1. Keith Richards

Přes 50 let je kytaristou a zakládajícím členem kapely The Rolling Stones. Letos oslaví 72. narozeniny a jeho věk je rozhodně znát i kvůli opravdu bouřlivému způsobu života.

keith richards

2. David Bowie

Britský zpěvák letos oslavil 68. narozeniny a z fotek působí zdravějším dojmem než v začátku jeho kariéry. Co se nezměnilo, jsou jeho oči - stále mají každé jinou barvu.

David Bowie

3. John Travolta

Krasavec z Pomády, Kdopak to mluví, Pulp Fiction... Je teprve rok mezi šedesátníky, ale i tak je jeho tvář jiná než na začátku kariéry, a to kvůli plastikám, které se možná moc nepovedly.

travolta

4. Steven Tyler

Další rockový bouřlivák a frontman kapely Aerosmith s věkem rozhodně nemládne. Je mu 67 let a jediné, co je neměnné, jsou jeho dlouhé vlasy a velká ústa.

steventyler

5. Ozzy Osbourne

Heavymetalový zpěvák s ječivým hlasem z kapely Black Sabbath oslaví letos 67. narozeniny, ale rozhodně vypadá o dost starší. Jeho závislost na drogách se na něm podepsala tak, že je z něj už několik let rozklepaný staříček. Ale hezoun to byl!

ozzy

6. Janice Dickinson

Ráda se sama (pravdivě) nazývá první americkou topmodelkou, a proto se rozhodla nestárnout. Tedy aspoň si to ve svých šedesáti myslí. Bohužel také propadla heroinu, alkoholu a plastickým operacím. Ze závislostí ji dostala Tyra Banks, která jí dala příležitost jako porotkyni v soutěži Amerika hledá TopModelku.

janice dickinson

7. Kathleen Turner

Velice oblíbená herečka z 80. let zažila strmý pád své kariéry, a to i díky revmatické artritidě, která ji na čas dovedla i k alkoholismu. Hraje dodnes, ale její role už nikdy nedosáhly takové velikosti jako v Honbě za diamantem nebo Válce Roseových. Je jí 61 let.

kathleen

8. Kirstie Ally

Herecká kolegyně Johna Travolty z úspěšných filmů Kdopak to mluví se evidentě se stářím vyrovnává tak, že se střídavě přejídá a hubne. Letos už oslavila 64. narozeniny a díky nedávnému účinkování v Dancing with the stars není tak silná jako předtím.

kirstin

Zdroj: wordbeauty.com7

Reklama