Bowling je velmi oblíbený pro všechny generace bez ohledu na to, zda jste úplný začátečník, nebo chodíte pravidelně. Hlavní zábava je to, že se sejdete s lidmi, se kterými je vám dobře. Pokud jste z Prahy, připravili jsme pro vás několik tipů na místa, kde si s kartou MultiSport skvěle zahrajete. Na této interaktivní mapě najdete i další místa, kde si můžete zakoulit i mimo Prahu.

647f03cf784f6blobid0.jpg

Karta MultiSport hradí 25 % ceny bowlingové dráhy po dobu 60 minut. S každou kartou navíc se přičítá dalších 25 %. Znamená to tedy, že čtyři hráči s MultiSportkou budou mít uhrazeno 100 % ceny. Pokud je ve skupině menší počet karet než čtyři, doplácejí zbytek částky osoby bez karty MultiSport na recepci bowlingu. Kartu MultiSport je ve všech centrech vždy nutno nahlásit na recepci před zahájením hry. 

Jak si kartu MultiSport užíváme si můžete přečíst v našem předešlém článku MultiSport karta na zkoušku. Máme za sebou měsíc plný sportování a dalších zajímavých aktivit

drt.jpg

Best Bowling Zličín

V Best Bowlingu na vás čeká milá a profesionáelní obsluha, která se postará o maximální komfort při hře a také dvanáct moderních drah značky AMF na té nejvyšší technické úrovni. Centrum má k dispozici sportovní mazačku – stroj na přípravu drah, který zajistí maximální spokojenost jak amatérům, tak hráčům lig a turnajů. Pro ty nejmenší je na všech drahách možnost zvednutí automatických mantinelů, které jim zaručí 100% úspěšnost hodu.

IMG-8251.jpg
Foto: Best Bowling Zličín

Garage Billiard & Bowling Smíchov

Unikátní styl staré garáže z 30.let s nádechem steam punku, přesně to je Garage Billiard & Bowling nacházející se na Smíchově. Toto místo nabízí dvě VIP bowlingové dráhy se speciálním podsvícením včetně bowlingového salónku za drahami.

smh.jpg
Foto: Garage Billiard & Bowling Smíchov

Bowling Smíchov

A hned kousek vedle v ulici Na Bělidle se nachází také Bowling Smíchov. Ke hře tady můžete využít 8 profesionálních bowlingových drah s automatickými stavěči kuželek QubicaAMF, kulečníky, šipky a laserovou střelnici. MultiSport karta platí pouze na bowling, ostatní aktivity se z ní hradit nedají. Samozřejmostí je možnost zakoupení jídla a nápojů a zapůjčení bowlingových bot zdarma.

c1595dc2c420d33c10bdeda0bb83d6c0.jpg
Foto: Bowling Smíchov

Bowling Radava

Kapacita dvanácti drah umožňuje hrát v jednom okamžiku až 80 hráčům a vyhoví tak požadavkům nejenom individuálním návštěvníkům, menším skupinám, ale i větším školním kolektivům, uzavřené společnosti podnikových večírků nebo firemních soutěží. Není náhodou, že je Radava také místem regulérní výuky bowlingu v rámci tělesné výchovy vysokých škol nebo častou příležitostí pro setkání až dvousethlavého kolektivu zaměstnanců firem a institucí při zábavě a sportu. Návštěvníci mají k dispozici dostatečné množství koulí ke hře, speciální bowlingovou obuv bez dalších poplatků a vybrané dráhy jsou vybaveny dětskými zarážkami.

f5ec2f01c4344fea9f72b610b887740b.jpg
Foto: Bowling Radava

Bowling bar STEP

Bowling bar se nachází na Praze 9 v prostorách wellness hotelu poblíž O2 areny. Stylová atmosféra baru v přízemí hotelu s kapacitou pro až 45 osob nabízí 3 bowlingové dráhy s elektronickými stavěči značky Vollmer, kulečník a stolní fotbal. Přímo před areálem je možnost bez problému zdarma zaparkovat. Samozřejmostí je půjčení bowlingových bot.

37933f2c05cf559cab9f851df188f4da.jpg
Foto: Bowling bar Step

Bowling Na Ovčíně

Zahrajte si bowling v Praze 10 Na Ovčíně, který patří mezi nejmodernější sportovní centra v Praze. Profesionálním, rekreačním sportovcům, rodinám s dětmi i organizacím nabízí 12 profesionálních bowlingových drah, skóringový systém a veškeré vybavení od firmy Brunswick a dráhy se standardními rozměry vhodné pro rekreační i závodní hráče. U většiny drah je možnost zvednutí postranních mantinelů pro děti.

311137143-625014052506795-8014122493704442271-n.jpg
Foto: Na Ovčíně

SB centrum

Bowling si zahrajete také v SB centru na Chodově, kde najdete 6 profesionálních drah značky QUBICAAMF, které jsou určeny jak aktivním hráčům, tak široké veřejnosti. Každý čtvrtek, pátek a sobotu se zde navíc od 18 hodin konají bowlingové UV Light party.

blobid0.jpg
Foto: SB Centrum

Bowling KAREL

Na Praze 8 sídlí Bowling Karel, který disponuje 4 profesionálními drahami amerického výrobce QubicaAMF, které odpovídají standardu bowlingové asociace ČBA. Samozřejmostí je zapůjčení bowlingové obuvi zdarma. U bowlingu je navíc možné zdarma parkovat na parkovišti se 40 místy.

ca3980da5ce6b5f26931150940234e86.jpg
Foto: Bowling Karel

Už se těšíme, jak si bowling užijeme! Těšte se na náš článek, již brzy!

Reklama