O naší grilovací párty v redakci Žena-in si můžete přečíst v tomto článku.

Jaké jsou recenze našich testerek z grilovací párty? Jak jim chutnaly camemberty Président Na gril? Přečtěte si jejich reakce, které nám napsaly!

Jana K.

U sýrů Président Na gril se mi líbila jednoduchá příprava a balení spojené s kořením. Ze čtyř druhů mi nejvíce chutnala varianta s provensálským kořením. I jeden kus je dostatečně sytý a spolu se salátem a bagetkou je skvělý na grilovací párty nebo oslavu narozenin. Přípravu zvládnou i děti, které mohou být dobrými pomocníky a mohou si sýr připravit zcela samostatně. Příprava i samotný proces grilování je rychlý a výsledek dokonalý.

Blogerka Jana Nováková www.solnickavkuchyni.cz

Président Na gril doma děláme, jsem z něj nadšená! Stačí jej grilovat v alobalu z každé strany 5 minut a výsledek je skvělý – když se rozřízne, sýr krásně vyteče, má voňavou chuť a je tak dobrý! Určitě jej doporučuji ochutnat. Všechny varianty jsou dobré, záleží, kdo má na co chuť.

Blogerka Jana Hornová www.janesmoments.com

Výborné! Chutné! Moc jsem si pochutnala, skvělá inspirace pro grilovací akce s přáteli.

V. Poláková

Dnešní grilování bylo velice edukativní. Dozvěděla jsem se, jak správně připravit Président Na gril. Nejvíce mi chutnala varianta s provensálským kořením. Tuto příchuť jsem v kombinaci se sýrem ochutnala poprvé. Sýr byl marinován ve směsi oleje a koření a ogrilován 5 minut z každé strany. President na gril je naprosto delikátní pochoutka a doporučuji ho jako vhodnou pochutinu pro každou zahradní párty či rodinné grilování.

A. Rezková

Sýry Président Na gril jsou výtečné chuti. Vyzkoušela jsem variantu provensálské koření a byla jsem mile překvapena jemnou krémovou chutí sýru a vyváženou kombinací bylinek spolu s olejem.

Sýr se po ugrilování krásně rozpouští na jazyku a příjemné je, že po rozbalení z alobalu nevyteče a drží svou konzistenci. Složení koření je bez přidaných nežádoucích složek, což je pro mne na prvním místě. Président Na gril splňuje moje kritéria zdravého stravování na 100 %.

Je balen po dvou kusech, což je ideální balení. Výhodou je, že koření je součástí balení. Oslovilo mě také grafické zpracování obalu, ze kterého je na první pohled jasné, o jaký produkt se jedná.

Blogerka Adriana www.somethingsometimes.cz  

Kdo by si s chutí neogriloval Présidenta? Naložila jsem si ho pěkně na pikantno a klidně mohl být víc pálivější – nedopálil mě tolik, jak jsem čekala. Ochutnala jsem i Président Na gril s medvědím česnekem a příjemně mě překvapilo, že jsem necítila žádnou pachuť česneku.

S čerstvým zeleninovým salátem a opečenou bagetou, kterou přikusujete nebo si grilovaný sýr namažete přímo na ni, je to ideální. Chuťově je Président Na gril sám o sobě moc dobrý, jemný a lahodný. Když dodržíte správný postup a sýr dobře zabalíte a necháte na grilu správnou dobu, nerozteče se, ale je krásně rozpečený. Líbí se mi více variant ochucení, ze kterých se dá vybírat.

J. Bílková

Na grilované sýry jsem zvyklá, ale President Na gril lepší a ideální strukturu po ugrilování, jemnější chuť a lehčí konzistenci než jiné sýry na gril. Směs provensálského koření je svěží a příjemný doplněk chuti k lehkému sýru. Lze jen doporučit ostatním pro letní grilování s přáteli. Jednoduchá příprava je skvělým bonusem. Děkuji za možnost ochutnat.

Š. Matějková

Akce s grilováním camembertů Président Na gril byla moc fajn – příjemné prostředí provoněné dobrými sýry a kořením. Salátek, bagetka a víno celý prožitek skvěle doplnili. Sýry Président Na gril jsou na takovou akci ideální. Děkuji za pozvání.

Klára M.

Ochutnala jsem sýr Président Na gril s medvědím česnekem. Doma jsme zatím sýry negrilovali, ale nyní je rádi zařadíme do grilovacího repertoáru. Moc mi chutnal, hodí se k pivu i vínu. Ráda vyzkouším i další příchutě.

Karolína J.

Nejvíce mi chutnal Président Na gril – medvědí česnek. Oceňuji výbornou chuť a také snadnou a rychlou přípravu. Chuť byla jemná, vůně velmi příjemná a lákavá. Společně s bagetkou a salátem sýr vytvořil výbornou večeři vhodnou pro letní grilovačku s přáteli i rodinou.

Gábina V.

Sešly jsme se na dvorečku redakce Žena-in na grilování sýrů Président Na gril s pikantním kořením, provensálským kořením, farmářskými bylinkami a medvědím česnekem.

Balení obsahuje dva ks sýrů a sáček s kořením. Samy jsme si přípravu vyzkoušely, je velmi jednoduchá. Ochutnala jsem Président Na gril s provensálským kořením, které mám nejraději. Směs bylinek byla správně vyvážená. Sýr Président Na gril mi velmi chutnal. Sýru s pikantním kořením jsem se obávala, že bude pálit, ale byl též jemný a dobře ochucený. Jako přílohu jsme přikusovaly opečenou bagetku a míchaný zeleninový salát. Po jídle jsem se cítila kupodivu lehce.

Jana R.

Sýry, které se dají grilovat znám a doma je také grilujeme, ovšem sýr Président Na gril, který jsem ochutnala na akci (Président Na gril provensálské koření) jsem měla poprvé a za mě nejlepší, který jsem kdy jedna. Ten náš od jiné značky nebyl tak krémový a tekutý, takže teď vím, jaký mám koupit a grilovat dle doporučení - že ho dám na 5 minut z každé strany a pak je úžasný!

Děkujeme účastnicím akce za jejich recenze.

Jaké camemberty jsme testovaly?  Inspirujte se pro svou vlastní grilovací párty:

  • Président Na gril farmářské bylinky
  • Président Na gril provensálské bylinky
  • Président Na gril pikantní koření
  • Président Na gril medvědí česnek

Budeme rádi, když naše inspirace bude pro vás dobrým tipem pro vaší grilovací párty. Léto ještě zdaleka nekončí!

Více informací naleznete zde.

Naše články:  

Uložit

Reklama