Šatník by měl mít pevný a jasný základ, který nebude podléhat trendům a bude nadčasový za všech okolností. A přesně toho si jsou Vodnářky vědomé. V jejich šatníku by nemělo chybět těchto sedm kousků oblečení:

Klasické modré džíny

Je jedno, zdali to budou skinny, rovné „roury“ nebo mom jeans. Podstatné je, že vám sednou jako ulité. A klasický světle modrý denim je sázkou na jistotu. Barva, která k džínům neodmyslitelně patří. Noste s bílou košilí, vintage tričkem s potiskem nebo kašmírovým svetříkem.

Kvalitní a praktická kabelka

Ani moc malá, ani moc velká. Žádná lady bag ani obrovský shopper. Vodnářka potřebuje kabelku, která bude praktická, ale kvalitní a šik. Taková, do níž se vejde celý váš pracovní svět, a nakonec i bochník chleba k večeři.  

Klasická bílá košile

Ceníte si praktičnosti a věcí, které vždy fungují. V otázkách šatníku se pak za těmito vlastnosti ukrývá klasická bílá propínací košile s límečkem. Perfektně padnoucí, taková, co se nezmluchlá už při letmém pohledu na ní a hodící se jak do pracovního kostýmku, tak i ke zmiňovaným džínům.

Mokasíny

Nadčasové, ale rozhodně ne nudné. Boty, které se hodí ke klasickému business šatníku, ale i k těm správným casual šatům nebo pouzdrové sukni. Objevíte-li ty pravé, věřte, že je nevyzujete od jara až do podzimu.

Odstíny béžové

Barva, která je jako stvořená k jednoduchým, ale klidně i těm nejdivočejším kombinacím. Barva, která Vodnářkám v šatníku nesmí chybět. Sluší černé, s níž tvoří elegantní dvojku. Ale sluší i růžové nebo třeba ostře zelené, se kterými můžete neohroženě vkročit do nové sezony. Stojí zato vyzkoušet!

Saténové midi šaty

Ty, co připomínají sexy noční prádlo na spaní. Šaty, které se budou lesknout na slunci, budou vypadat výborně na nahém těle v kombinaci s těžšími materiály jako je pleteniny nebo kůže, ale sedět jim bude i kombinace s bavlněným tričkem nebo tenkým roláčkem. Zkrátka šaty, které unosíte klidně po celý rok.

Kabát v odstínu velbloudí srsti

Není vetší klasika a elegance než právě zimní kabát v odstínu velbloudí srsti. Můžete se spolehnout, že vám bude slušet, a to, ať už jste blond, zrz nebo brunetka. Je natolik nadčasový a kombinovatelný, že se na něj budete rády těšit každou zimní sezonu.

Také si přečtěte:

Reklama