fa.jpg
Foto: Shutterstock

Zapomeňte na černou a džíny s tričkem, je nejvyšší čas vyskočit z tepláků a legín a pomocí módy se nabít pozitivní energií. Jak? 

 1. Porazte horko ve světlých barvách
  Pokud milujete minimalismus a jednoduchost, vsaďte na všechny odstíny nude. Dokonale tak vynikne vaše opálení, světlé barvy odrážejí světlo, a tak vám nebude takové horko, a navíc tělové barvy jsou zatraceně sexy. Kombinujte je s výraznými zlatými šperky, nahým líčením a červenou rtěnkou.
 2. Výrazné šperky jsou zpět
  Barokní perly, korálky jako od moře, pečetní prsteny, náhrdelníky se jmény - každý z těchto stylů je v současné době v módě. A pokud to všechno zkombinujete společně,  budete za módní ikonu.
 3. Cyklistické šortky jsou stále in
  Trend loňského léta je tu stále a my jej stále milujeme. Myslíte si, že upnuté šortky nad kolena nejsou nic pro vás? Omyl. Noste je s volným tričkem, objemnou blůzou s výrazným potiskem nebo společně s košilí vašeho partnera.
 4. Ve velkém!
  Muži je nenávidí, ženy zbožňují. Velké volné šaty v midi nebo mini délce. Jsou přesně tím kouskem z kategorie “vstala a šla”. Šaty tohoto střihu ale umí být velmi ženské, stačí, když si pohrajete s objemem a místo tenisek k nim nazujete například střevíčky na podpatku. Volte šaty se zajímavým řešením - průstřihy, materiál nebo např. objemné rukávy.
 5. Kostýmek 2.0
  Pokud se ani v letních měsících nemůžete zbavit kostýmků, udělejte jen malý upgrade. Místo kalhot volte bermudy a sako vyměňte za blejzr. Výrazné barvy jsou podmínkou!
 6. Mix stylů
  Obléknout se tak, jak by se očekávalo, to umí každý. Co takhle spojit styly, které k sobě na první dobu nejdou? Velkým hitem této sezony jsou výrazné a robustní sandály. Místo sportovního outfitu si k nim ale oblékněte upnuté šaty nátělníkového střihu s rozparkem. Jednoduché a sexy.
 7. 70' manie
  Kdo viděl seriál Had (The Serpent), musel se módně namlsat do sytosti. Tolik krásných a dobových kostýmů na jednom místě. Připomenutí toho, že jsou “sedmdesátky” zpět, a to ve všech svých podobách. Vsaďte proto letos na úpletové a háčkované topy, zvonové kalhoty, výrazné sluneční brýle nebo například výrazné vzory a blůzy. A nezapomeňte se naladit na zvuků hudby 70. let. 

op.jpg
Foto: Zara 799 Kč / 1 299 Kč / 699 Kč
60bf5a99f1bc9op1.jpg
Foto: H&M 299 Kč / Mango 899 Kč / Mango 1 599 Kč
60bf5aab65a40blobid0.jpg
Foto: Mango 899 Kč / H&M 499 Kč / H&M 999 Kč
op4.jpg
Foto: Bershka 399 Kč / Bershka 999 Kč / H&M 299 / Mango 1 299 Kč

Foto: Se souhlasem značek H&M , Mango, Bershka, Zara.

Také si přečtěte:

Reklama