Vybrané kosmetické hity najdete v kategorii 7 dní pro krásu na e-shopu www.manufaktura.cz. Jednotlivé produkty budou navíc každý den představeny na sociálních sítích. Přinášíme malou ochutnávku.
5ecbbdd4f028eobrazek.png
Aktivační sérum na vlasy
Co byste dali za krásné a husté vlasy? Co kdybychom Vám řekli, že jediné co musíte je udělat je 1x denně minimálně po dobu 3 měsíců aplikovat aktivační sérum, šli byste do toho? Tajemství séra se ukrývá ve výjimečných ingrediencích v čele s Redensyl® komplexem s výtažkem z modřínu a zeleného čaje, přírodním kofeinem a pivem. Tak na co ještě čekáte? Každou aplikací jste blíže vysněným vlasům.

Anticelulitidní GEL
5ecbbdcaaab94obrazek.png

Slyšíte to vytrvalé klepání? To už plavková sezóna nedočkavě klepe na dveře. Nenechte se tím otrávit a buďte na ni připravena. S naším zeštíhlujícím gelem proti celulitidě s výtažky z vinné révy a PROVISLIM komplexem se už nemusíte při slově plavky ošívat. Začněte s aplikací již dnes a vytoužené výsledky se dostaví o to dříve.

Pleťový booster
Zázraky na počkání, nemožné do 28 dní! Vyzkoušejte omlazující pleťový booster, dopřejte si Intenzivní pleťovou kúru a pozorujte, jak Vaše pokožka ožije, omládne a rozzáří se. Mimořádnost boosteru potvrdila i klinická studie provedená Státním zdravotním ústavem. Pořád nevěříte? Nezbývá než vyzkoušet na vlastní kůži a přesvědčit se.
5ecbbde2d91daobrazek.png
Vstupte do světa výjimečných kosmetických specialit, které jsou inspirované přírodou. Právě z ní čerpají cenné ingredience pro maximální účinky a překrásné vůně, které zkrášlující rituály dokonale doprovodí. Akce platí ve všech prodejnách Manufaktura v ČR a SR a na manufaktura.cz/sk.

Tak neváhejte a nechte se hýčkat. Zasloužíte si to!

Více na Manufaktura.cz
5ecbbe1fee608obrazek.png

Reklama