Gwyneth Paltrow a Brad Pitt

Gwyneth chodila s Bradem Pittem v době natáčení filmu Sedm, tedy v roce 1995. V roce 1997 se stihli zasnoubit, ale o několik měsíců také rozejít. Oba tvrdili, že si jen musí ujasnit své pozice a najít místo v životě, ale už se k sobě nikdy nevrátili. V Hollywoodu se tvrdí, že jde o nejatraktivnější pár celé dekády.

profimedia-0188743569.jpgFoto: Profimedia

Johnny Depp a Winona Ryder

Johnny Depp a Winona spolu začali randit už v 80. letech. Hráli spolu i ve filmu Střihoruký Edward. Vztah se po krátké chvilce zdál vážný a už v roce 1990 se zasnoubili. Všichni si dobře pamatují původní tetování Johnnyho „Winona Forever,“ které si nechal po rozchodu v roce 1993 přetetovat na „Wino Forever.“ Winona dodnes médiím říká, že byl Johnny její první láska a první srdcebol.

profimedia-0481486544.jpgFoto: Profimedia

Sarah Jessica Parker a Robert Downey Jr.

SJP a RDJ spolu začali chodit v roce 1984 poté, co se setkali na natáčení filmu Firstborn. Rozešli se v roce 1991, a to kvůli Robertovým drogovým eskapádám. Není tajemstvím, že si od té doby Robert sypal několikrát v médiích popel na hlavu. Jessica se zase kdysi vyjádřila, že byl pro ni Robert něco jako pan Božský. Zkrátka romantika, jak má být!

5ea800c4bcb61Sarah-Jessica-Parker-Robert-Downey-Jr.jpgFoto: Getty/Popsugar

Hugh Grant a Elizabeth Hurley

Jak by asi vypadaly jejich děti, kdyby je tento pár měl. Krásná modelka a herečka Elizabeth Hurley a miláček žen všech věkových kategorií Hugh Grant pobláznili především Británii. Začali spolu chodit v roce 1987 a Liz pozornost médií získala na premiéře filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb v roce 1994, kam přišla oblečená jako sexbomba. Její jméno se však dostalo do titulků znova už v poněkud nechvalné konotaci. Když byl Hugh zatčen v LA za obtěžování prostitutky Divine Brown. I když za ním Liz stála a obhajovala ho, jejich vztah nevydržel a v roce 2000 se rozešli. Dodnes jsou však přáteli.

Hugh-Grant-Elizabeth-Hurley.jpgFoto: Getty/Popsugar

Joaquin Phoenix a Liv Tyler

Joaquinovo jméno se dnes skloňuje především díky roli Jokera, za kterou dostal Oscara, v roce 1995 to bylo kvůli vztahu s Liv Tyler. Chodili spolu tři roky a dokonce si v tu dobu zahráli společně i ve filmu Rande. Liv nazvala později Joaquina svou první láskou a Joaquin kdysi prohlásil: „Když jsme se s Liv setkali, cítil jsem, že to bylo z nějakého důvodu. Velmi jsme se přitahovali.“

Joaquin-Phoenix-Liv-Tyler.jpgFoto: Getty/Popsugar

Richard Gere a Cindy Crawford

Supermodelka a miláček Hollywoodu spolu začali chodit v roce 1987. Cindy bylo pouhých 21 let, a i když v té době panovala ještě poměrně puritánská nálada ohledně takových věkových rozdílů, fanoušci si je zamilovali. Vzali se v roce 1991, ale už v roce 1995 proběhl rozvod. Cindy tenkrát jako důvod k rozvodu udala vysoký věkový rozdíl (17 let). „Nechci jen někoho následovat, chci vést, a zároveň chodit bok po boku,“ nechala se tehdy slyšet.

5ea8010ec771aRichard-Gere-Cindy-Crawford.jpgFoto: Getty/Popsugar

Alec Baldwin a Kim Basinger

Alec a Kim se v roce 1990 setkali na natáčení The Marrying Man a o tři roky později se vzali. V roce 1995 se jim narodila jejich jediná dcera Ireland (ano, opravdu se jmenuje Irsko), o pět let později však ohlásili rozchod. V roce 2008 Alec napsal knihu s názvem Příslib pro sebe: Cesta skrze otcovství a rozvod, kde podrobně popisuje bitvu o jejich dceru.

Alec-Baldwin-Kim-Basinger.jpgFoto: Getty/Popsugar

Čtěte také:

Reklama