Červená

Červená je barva touhy. Představuje také sebevědomí a sexuální energii. Pokud chcete do svého života přidat chtíč nebo vášeň, noste tuto barvu na rtech, nehtech i na těle. Červená barva je považována za silnou, což znamená, že byste ji měli používat při projevech lásky a stanovování cílů, protože vám pomůže převést vaše sny do reality.

shutterstock-2202162293.jpg
Foto: Shutterstock

Oranžová

Oranžová je veselá a příjemná barva. Pokud toužíte po partnerství, které přesahuje čas a zaručuje bezpečí, noste na setkání se svým protějškem oranžovou. Oranžová také může do vašeho vztahu začlenit hravost a kreativitu.

shutterstock-2117571818.jpg
Foto: Shutterstock

Růžová

Růžová ztělesňuje vše, co je na světě pozitivní. Pokud hledáte ideální barvu na první rande nebo barvu, kterou si obléknete při flirtování s vaším protějškem, je to přesně tahle. Růžová podtrhne optimismus a vrozenou laskavost, kterou pociťujete při prožívání počátečních fázích vztahu.

blobid0.jpg
Foto: Shutterstock

Zelená

Zelená je známá jako barva Venuše. Bohyně lásky nosí růžovou a zelenou. Tato barva přináší pozitivní vibrace do milostných vztahů. Zelená nám pomáhá vidět svět pozitivněji a nalézat v druhých dobro.

shutterstock-2014974116.jpg
Foto: Shutterstock

Modrá

Významem modré barvy je důvěra, což je něco, co je potřeba k vytváření a udržování zdravých vztahů. Představuje také bezpodmínečnou lásku a sentiment, který všichni v partnerství chceme.

shutterstock-1991801507.jpg
Foto: Shutterstock

Fialová

Královská barva, taková je fialová. Od přírody je považována za veselou a romantickou. Povzbuzuje nás, abychom riskovali, pokud jde o lásku. Fialová vyžaduje, abychom si šli za tím, co chceme, i když nám v cestě stojí několik překážek. Barvu tedy určitě začleňte do svého šatníku, pokud se chystáte projevovat někomu lásku.

bunda.jpg
Foto: Profimedia

Hnědá

Čokoládově hnědá je barvou, která představuje spolehlivost a poctivost – dva pocity, které jsou nezbytné v každém vztahu. Chce budovat a spojovat. Je barvou pro ty, kteří hledají životního partnera.

shutterstock-2085028939.jpg
Foto: Shutterstock

Zdroje: Times Of India, Love Horoscope, InStyleThe Starry Eye