Při vzpomínce na můj největší trapas se červenám doteď....

Měla jsem něco kolem dvaceti, když jsme se s mým milým rozhodli, že každý bude mít za úkol vymyslet něco, abychom si obohatili postelové hry.
Vcelku se dařilo a navzájem jsme se příjemně překvapovali. Můj drahý jednou jen tak mezi řečí navrhl, že bychom mohli poprvé vyzkoušet 69, prý to četl v časáku "české ložnice" a oběma zúčastněným se to velice líbilo.
No nejprve jsem nechápala o čem hovoří. Nabyla jsem dojmu, že se jedná o nějakou postel, když to souviselo s ložnicí. (Neměla jsem tušení, že jde o "lechtivý časopis")....
 
Jak jsem se zmýlila, jsem zjistila, když jsem vesele souhlasila. Poté jak jsme si užívali sebe navzájem a po dlouhé době nikým nerušeni, a v posteli - ne jako obvykle v autě, někdy v lesíku na procházce....
 
(Bohužel rodiče nebyli příznivci vzájemného přespávání u partnerů, takže to bylo tak všelijak)
Partner se blížil k mému nejcitlivějšímu místečku, srdíčko mi bušilo jako o závod, když vtom slavnostně oznámil: "Tak, broučku,  jdem na tu 69, co ty na to?" Zůstala jsem zírat a říkám: "Proč chceš teď kupovat postel?" No, po bližším vysvětlení názvu 69, a hlavně to, že měl na mysli milostnou polohu a ne postel, nedej Bůh ložnici, jsem se válela smíchy a souhlasila.
 
Takže nakonec jsem si to užila. Ovšem můj miláček si to užíval taky, ale jen do té doby, než se rozhodl, že si půjde dát sprchu no a světe div se. Jakmile se postavil a ušel pár kroků, začal nadávat. No při tom milostném vzrušení jsem zapomněla na to, že mám v puse žvýkačku, a ta byla všude na jeho chloupcích v rozkroku.
 
Vůbec jsem ji totiž nepostrádala, tak mě vůbec nenapadlo, že zkončila zrovna TAM. Půjčila jsem mu nůžky a  on v nadávkách, že už nic nového se mnou zkoušet nebude, stříhal a stříhal. Nějakou dobu jsem místo jeho hebkých chloupků hladívala ježka, ale dorostly. No a teď se chystáme brát a na tuto příhodu vzpomínáme s úsměvem. I když tehdy mi do smíchu nebylo.