„Býčice“ to mají vlastně velmi jednoduché. Jak se říká, sluší jim i pytel od brambor. Tyto silné ženy mohou řídit kamion, vyšplhat do výšky, skočit bungee jumping, dávat s chlapy v hospodě páku, ale nosit i sedmikrásky ve vlasech. A přesně takový by měl být i jejich šatník – rozmanitý po všech stránkách.

Bunda v metalické barvě

Ve sportovní větrovce, která je teď opravdu in, získáte tu správnou ochranu před všemi živly. A pokud místo černé zvolíte nějaký metalický odstín, budete za módní ikonu. A pozor! Větrovky se nenosí jen na procházky se psem. Naopak, klidně si ji oblékněte do práce ke kalhotám s puky a bílé košili. Jste přeci odvážná žena!

Kalhotový kostýmek

Nejlépe ve výrazné barvě jako je modrá, červená nebo třeba žlutá. Široké nebo cigaretové kalhoty a perfektně padnoucí sako. Dokonalé kombo. Kostýmek na party klidně oblékněte na holé tělo a nechte vykukovat lehce lem podprsenky. Na běžné nošení berte bílé tričko bez potisku. To je vždy sázka na jistotu.

Barevný denim

Zapomeňte na klasickou modrou džísku a raději si letos na jaře dovolte více barev a sáhněte po bundičce v lila, modré nebo růžové barvě. A čím větší bude, tím lepší. Oversized střihy mají totiž zelenou.

Šik pantoflíčky

Pokud byste měla mít na jaře v botníku jedny boty, jsou to mules neboli pantoflíčky na běžné nošení. Žádné papuče ani Crocsy. Tyto boty noste do práce nebo na rande. Zvolit můžete variantu placatou, ale klidně i na robustním podpatku.

Zavinovací šaty

Šaty, které sluší KAŽDÉ ženě. Bez výjimky. Je jedno, kolik vám je let, jestli máte nohy do nebes nebo jste prcek, zdali jste blond, zrz, podnikatelka, nebo studentka. A už vůbec nezáleží, jestli jste plus size nebo spíše XS. Zavinovací šaty sluší každé postavě.

Perfektní kabelka

Kožená, kvalitní, ne příliš velká, spíše akorát a taková, kterou si lehce můžete přehodit přes rameno nebo ji nosit křížem. Do takové kabelky se nebojte investovat. Dáte-li jí totiž tu správnou péči a lásku, věřte, že ji budete nosit dlouhá léta. Tu a žádnou jinou (až na malé výjimky).

Také si přečtěte: 

Reklama