Kabát a kabelka ve stejné barvě

Dávno jsou doby, kdy měla kabelka ladit s barvou bot. Ve skutečnosti je to vaše svrchní část oděvu, která by s taškou měla být v souladu. Ale není třeba se stresovat tím, že neladíte naprosto ve stejné barevné stupnici, bohatě postačí, pokud se budete držet tón v tónu. Spíše se zaměřte na dvě jedinečné textury – kabát teddy a hladká kůže, plyš a PVC nebo třeba lesklé odstíny a semiš. Ach!

Osvěžující mentolová

Pokud v této sezoně ještě chvíli uslyšíte o jedné barvě, je to mentolová a všechny její odstíny. Tato svěží barva dokonale ladí třeba s bílou a nemusíte se jí vůbec bát, je to dokonale všestranná a skvěle se kamarádí s ostatními „pastelkami“.

Přepásaná

Také vás unavuje nosit neustále kabelku přes rameno? Máme pro vás skvělé a jednoduché řešení – stylingový tip, který jste pravděpodobně ještě nezkusily – přepásejte svou zimní bundu městskou ledvinkou! Tato vychytávka bude skvěle fungovat nejen s péřovkou, která vám díky ledvince rázem vykouzlí sexy pas, ale také s vaším elegantním zimním kabátem nebo kožichem.

Barevný svět

Dívat se na svět přes růžové brýle? A co takhle přes žluté nebo třeba modré? Tento trend si zamilovaly všechny milovnice módních výstřelků. A co víc, barevná skla na brýlích skvěle fungují proti stresu, a navíc dodají šťávu i tomu nejjednoduššímu outfitu.

Odlišná barevná spektra

Černá a bílá je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Kromě toho se jedná o opravdu fungující a jednoduchou dvojku. Chcete-li si ale rozšířit obzory, zkuste se zaměřit na dvě barvy, které jsou z úplně opačné barevné strany. Dobrým příkladem je třeba námořnicky modrá a sytě oranžová, anebo co takhle hnědá a růžová?

Trendy „cibulačka“

Prošívaným bundám, které jsou teplé, přesto na první pohled tenké a lehké, se v angličtině říká the onion-quilted jacket. Zkrátka taková „cibulačka“. Jedná se o svrchní část oděvu, kterou si zamiloval nejeden milovník outdooru, teď však tento trend útočí i na městskou módu a my se vsadíme, že to bude k vašemu těžkému kabátu skvělá alternativa.

Také si přečtěte: 

Reklama