Oranžové nehty

Sbohem výrazně růžová, vítej sytě oranžová. Nehty jako zapadající slunce se budou skvěle vyjímat nejen na rukou, ale i na nohou.

Instapurging

Také žijete instagramový život? Minulou sezonu jsme si přidávaly do svých přátel co nejvíce inspirativních účtů, tuto sezonu zahajte detox sociálních sítí a vymažte si všechny profily, které vás i maličko rozčilují. Užívejte si Instagram jako oázu kochání.

Třpytivé vlasy

Někdo ty vlasové barvy miluje a někdo zase nenávidí. Festivalová sezona je ale za dveřmi a kde jinde tento bláznivý trend využít? Vlasy plné třpytek a duhové odstíny vás budou bavit!

Zahrada jako ze žurnálu

Tzv. pozemní výsadba je něco pro začínající (nebo líné) zahrádkáře. Představte si krásné zelené trávníky, které jsou doslova protkány malými drobnými kvítky, které budou hrát barvami. Ach!

„Nákotník“

Třikrát hurá, jsou zpět! Náramky na kotníky neboli nákotníky. Ozdobte i ten svůj nějakým jemným šperkem. Zcela jednoduchým řetízkem nebo třeba korálky s rolničkami. Přesně takovým, který bude dokonale kopírovat vaši osobnost.

Sofrologie

Pokud jste se pokusily o meditaci, jógu a vědomé dýchání, možná byste mohly vyzkoušet i sofrologii. Tato vývojová technika je strukturovaná metoda cvičení, která podporuje fyzickou a duševní pohodu. Podle certifikovaného sophrologisty Niamh Lyons kombinuje dýchací techniky, meditaci s vedením, pozornost, vizualizaci, fenomenologii a jemný pohyb. Není to praktická terapie, a proto ji můžete praktikovat kdekoli a nevyžaduje speciální vybavení.

Reklama