5e96ed139dc8fobrazek.png
Karanténa je ideální na objevování nových stolních her a díky Albi je teď můžete testovat zdarma.

Můžete si je vytisknut na papír nebo číst přímo z tabletu či telefonu. A pokud vás demo verze některé hry zaujme natolik, že budete toužit po kompletní variantě, seženete všechny na ESHOP.ALBI.CZ a jakmile znovu otevřou obchody, budou samozřejmě i v prodejnách Albi.

Udělejte si párty s hrou Tipni si!

Návštěvy večírků si teď na několik týdnů musíme odpustit, ale abyste nevyšli úplně ze cviku, můžete si uspořádat party doma s vašimi momentálními spolubydlícími - tedy pravděpodobně s rodinou.
5e96ed6eb70e6obrazek.pngAle vezměte to zodpovědně! Převlečte se z tepláků, připravte si dobré občerstvení, namíchejte váš oblíbený koktejl a rozbalte nějakou super party hru. Jestli žádnou nemáte, vyzkoušejte demo verzi hry Tipni si! Jak dlouho spí žirafa? Kolik lidí v České republice píše levou rukou?

Nepotřebujete žádné encyklopedické znalosti, prostě jen tipujete a u toho sázíte, jak budou tipovat spoluhráči. Pokud jste doma alespoň tři, večírek může začít!

Trénujte instinkt přežití ve hře Gobbit

Libujete si v apokalyptických scénářích, máte doma vždycky zásobu vody a trvanlivých potravin a přesně víte, kam byste se schovali v případě nenadálé katastrofy?
5e96ed8496988obrazek.pngPak pro vás karanténa určitě není žádný problém a jistě taky dobře víte, že dobrá nálada osazenstva je pro přežití v krytu stejně důležitá jako rádio a baterka.

Instinkt přežití můžete humorně potrénovat ve hře Gobbit, ve které zažijete zběsilý souboj o potravu. Demo verzi oblíbené postřehovky si můžete vytisknout a zahrát, pokud máte po ruce alespoň jednoho dalšího hráče staršího šesti let.

Více na ALBI-DEMICKA.CZ
5e96eda38c167obrazek.png

Reklama