630e3f3202074seznam.jpg

Foto: Shutterstock

Komunikace
Jestli se chystáte vrátit do vztahu lásku a vášeň, komunikace bude hrát významnou roli v tom, aby se tak stalo. V určitém okamžiku nedostatek vášně ve vašem vztahu nutně začne způsobovat napětí. Promluvit si o všem, co vás trápí, je skvělým výchozím bodem pro obnovení důvěry. 

Většina z nás má ve způsobu komunikace přirozeně zaujaté vnímání. Je váš partner spíše tichý posluchač nebo radši mluví než naslouchá? Možná váš partner preferuje kinestetickou komunikaci a reaguje na podněty doteku, kdy potřebuje mít fyzické ujištění nad verbální komunikací. Neschopnost mluvit stejným „jazykem lásky“ může vysvětlovat, proč ve vašem vztahu chybí vášeň. 

Sexting
Erotická korespondence či vzájemné zasílání intimního obsahu není jen záležitostí dvou neznámých uživatelů na Tinderu. Je to také jeden ze způsobů, jak oživit uhasínající plamen vášně mezi dlouhodobými partnery. Jedná se o formu škádlení, jemného nebo i extrémního flirtování, které vás s partnerem pohltí do vašich společných fantazií. 

Důležité je také správné načasování, kdy partner nemá meeting se šéfem či jinak pracovně nabitý den. Určitě nespěchejte. Začněte konverzaci zlehka. Pokud se protějšek chytne, přidejte. Pokud se neodvažujete sdělit svému partnerovi své tajné fantazie z očí do očí, toto je vaše jedinečná příležitost. Můžete v textu vyjádřit vše, co se bojíte říct nahlas. Kromě textu můžete poslat protějšku i odvážnější fotografii. 

Společné zájmy
Jedním z důvodů ztracené vášně ve vztazích je to, že partneři nesdílejí mnoho společných zájmů, cílů a tužeb. Pokud váš partner chce úplně jiné věci než vy, zvolte kompromis. Při komunikaci se proto zaměřte na společné zájmy a potřeby. Existuje nějaký způsob, jak je můžete proměnit ve společné chvíle? Pokud jsou oblasti, které by se mohly překrývat, věnujte jim pozornost. Každé malé gesto se nakonec může stát krokem správným směrem. Vypněte tedy televizi a jděte si místo toho spolu zaběhat, zacvičit, zajděte si do kina, na bowling, do nové restaurace, zkoušejte nové věci společně. Zkrátka cokoliv, co vás znovu sblíží.   

Sexy prádlo
Běžně se párům, které jsou ve vztahu delší dobu, zdá, že jejich erotický život je více či méně monotónní. Žádná snaha, představivost nebo svádění. Abyste udrželi vášeň a upoutali vašeho partnera, můžete využít sexy prádlo. 

Krajkové podprsenky, kalhotky a můžete přidat i podvazky. Vyberte si cokoliv, v čem se budete cítit dokonale sexy a přitažlivá. Sexy spodní prádlo je třešnička na dortu, která se rozhodně stane dokonalým dezertem.  

„Každá žena chce vypadat co nejlépe a svého partnera i v dlouhodobém vztahu přitahovat. Klíčem k úspěchu může být právě dobře zvolené spodní prádlo. Protože správným výběrem může žena lehce poodhalit, nač se má muž těšit. Vhodný výběr tak může pomoci dodat vztahu ztracenou jiskru. A nemusí se jednat pouze o erotické negližé, ale například také o pohodlné párové prádlo pro chvíle odpočinku nebo lenošení,“ říká spolumajitel české značky spodního prádla Styx, Ruslan Skopal. 

Zdroj: tiskové informace, Ruslan Skopal

Reklama