mu.jpg

Kvalitní čokoláda dokáže divy
Víte, že bylo prokázáno, že antioxidanty obsažené v hořké čokoládě snižují krevní tlak a riziko srážení krve a zlepšují prokrvení srdce, čímž snižují riziko mrtvice, ischemické choroby srdeční a úmrtí na srdeční onemocnění? Proto je čokoláda jako dárek tak dobrý nápad! Nejenom, že je lahodná, ale ještě má pozitivní účinky na maminčino zdraví. Proto jí udělejte balíček dobrůtek. Nezapomeňte, že čím více kakaa, tím kvalitnější a zdravější čokoláda je. Můžete tam také přihodit oříšky, sušené ovoce a další lahůdky.
6270faa80e0feobrazek.jpg

Jarní pohoda na balkoně
Teploty začínají překračovat 15 °C, což znamená, že odpolednímu posezení na balkoně už nic nepřekáží. Stačí si vzít do ruky oblíbenou knihu, do druhé sklenku a vychutnávat si zaslouženou pohodu. Čím ale sklenku naplnit? Vhodné jsou jarní bubliny od Bodláka. K čerstvému jarnímu vzduchu se perfektně hodí, a tak mamince po každém doušku vykouzlí úsměv na tváři.
6270faea31475obrazek.jpg

Stop jarnímu nachlazení
Ačkoliv se teploty zvyšují, ráno a večer to ještě není nic moc. Neustálé změny dokáží potrápit, a proto je nutné se před nachlazením bránit, jak je to jen možné. Vhodné jsou k tomu třeba Botanicals4life bylinné tinktury. Díky šetrné extrakci je zachován co největší podíl živin a vysoká biologická dostupnost. Posilování imunity je na jaře naprosto klíčové. Už naše prababičky věděly, že bylinky mají velkou moc, takže proč v tom nepokračovat i u vaší maminky?
6270fb0316812obrazek.jpg

Uvolnit se a nabrat síly v Katalánsku
Katalánsko je polo autonomní region na severovýchodě Španělska s téměř tisíciletou historií. Protože Katalánci nechtějí být součástí Španělska a touží po odloučení, odlišují se a ctí jiné hodnoty a tradice. Tento spor trvá už mnoho let a výsledek je v nedohlednu. Proto je dovolená v Katalánsku pro maminku skvělý dárek. Není to daleko a pokud už ve Španělsku několikrát byla, určitě si návštěvu užije. A pokud jí budete vytvářet itinerář, nesmí v něm chybět Girona, Tarragona, Sitges, Figueres a hlavní město Katalánska Barcelonu.

kat.jpg

Bez kvalitního spánku to nejde
Skoro třetinu života strávíme v posteli. Proto musí být spánek kvalitní, jelikož ovlivňuje opravdu hodně věcí v našich tělech. Od nálady, po imunitu až po regeneraci po sportu. Spánek na nevhodném polštáři může způsobit blokaci krční páteře, a to pak následně vyvolává migrény. A to není samozřejmě vše. Aby maminka měla spánek dokonalý, podívejte se po polštářích z paměťové pěny, které jsou vyrobené tak, aby podporovaly správné umístění páteře.

Uvolnit svaly a ztuhlá záda
Stejně jako kvalitní polštář, i masáž uleví zádům a krční páteři. Je dost pravděpodobné, že vaše maminka po masáži tajně touží, ale návštěvu pořád odkládá. Je to tedy na vás. Udělejte jí radost a kupte jí jeden nebo dva vouchery a uvidíte, že si masáže neuvěřitelně užije. Zbaví se tenze v zádech, odhodí stres a pořádně si oddechne. Dobrou volbou je i dvoudenní návštěva wellnessu, takže pokud máte možnost, kupte jí pobyt v pěkném hotelu s bazény, saunami a vířivkami.