Základ šatníku je alfou a omegou úspěchu, dobrého pocitu a zdravého sebevědomí. Protože, máme jen několik málo vteřin na to, abychom pozitivně upoutaly své okolí, měly bychom si právě na jeho stavbě dát záležet. Budete-li mít ve své skříni bílou košili, kvalitní jednoduchá trička, perfektně padnoucí džíny a kalhoty s pukem, budou se nám pak ty sezonní detaily ladit jedna báseň. Takže, co vám na podzim nesmí chybět?

Starý dobrý trenčkot

Jakmile objevíte ten, co vás chytí za srdce, pochopíte, jakou sílu má a jak důležité místo ve vaší skříni zaujme. Kromě toho, že je svým střihem stále jedním z nejvíce nadčasových a stylových věcí, ho můžete nosit prakticky kamkoliv a nikdy nezkazí zábavu (čti outfit).

Divoký západ útočí

Každou sezonu se poohlížíme po dokonalém páru bot. Letos jím bezesporu budou „koně“ neboli boty jako vystřižené z filmu o Divokém západu. Ostrá špička, kovbojské detaily, masivní podpatek. Dokonalé, nepřehlédnutelné a trendy.

Super objemný svetr

Zapomeňte na mini kardigany a svetříčky, které složíte do kuličky. Letos frčí objem. Svetry, které stěží dostanete pod kabát. Ale to nevadí. Noste je na holé tělo, nebojte se výrazných barev a kombinací s úzkými kalhotami nebo sukněmi.

Nadčasové kožené kalhoty

Je jedno, jestli zvolíte pravou kůži, anebo tu umělou, jistotu v těchto kalhotách ale budete mít zejména v tom, že to zboří jakoukoliv nudu, a kromě jednoduchého trička už k této parádě nebudete nic potřebovat.

Super tenký roláček

Tento trend přichází z 50. a 60. let a v šatníku se vám vedle zmiňovaného objemného svetru bude skvěle vyjímat. Až si ho totiž obléknete ke kolové nebo pouzdrové sukni, budete super sexy! A co víc, tento roláček klidně noste i pod šaty nebo k volným kalhotám.

Retro sukně

Kostky, plisé, midi délka, základní barvy. Víc ani nepotřebujete. Taková sukně na vás bude dýchat školní docházkou, retro vzhledem a co je na tom vůbec nejlepší, bude se perfektně kombinovat jak se základními kousky, tak i s trochu trendy záležitostmi, jako jsou volány, krajka nebo transparentní materiály.

Také si přečtěte:

Reklama