Cathy Williamson

Cathy Williamson začala svůj blog The Middle Page v roce 2013. Její vášní byla vždy móda a krásné věci. Je to dobrá „kamarádka“ s hvězdným vkusem a její dobré rady si bere mnoho žen k srdci.

Beth Djalali 

Beth Djalali má skvělý a praktický styl. Vybízí ostatní ženy, aby si našly svůj vlastní osobitý styl, který jim dodá pocit sebevědomí.

Jennifer Connolly

Žádný seznam nejlepších módních blogerek pro ženy nad 50 let by nebyl úplný bez Jennifer Connolly z Kalifornie. Svůj blog a následně instagramový profil založila, aby pomáhala ženám a online bezplatně rozdávat rady.

Dorrie Jacobson

Dorrie Jacobson je opravdu šik dáma v letech. Její blog se jmenuje Senior Style Bible a snaží se v něm ukázat ženám v jejím věku, že i ony mohou mít modernější přístup k módě. Dorrie je bývalá Playboy modelka a vizážistka. Ve své branži je považována za odbornici na stylové stárnutí. „Oblékejte se tak, aby se za vámi lidé stále otáčeli,“ říká.

 

Susan Blakey

Susan Blakey se vyžívá především v jednoduchých basic kouscích, které kombinuje velmi elegantním a nenásilným způsobem. Ráda se inspiruje i pařížským stylem, protože do Paříže často jezdí.

Lyn Slater

Za zmínku stojí určitě také Lyn Slater, která vlastní blog Accidental Icon. Má velmi extravagantní styl a ráda se obléká výrazně. Nebojí se tyto kousky mezi sebou kombinovat a rozhodně je nepřehlédnutelná.
 


 
 
 

Reklama