Tento podzim se setkáváme s mnoha módními comebacky. A nevyhnulo se to ani kabelkám. Jsou tu ty s oslnivými vzory, ve velkých i ultra mini proporcích, s nepřehlédnutelnými detaily... Společné mají jedno, řeknete si u nich „to už jsem někdy viděla“. Takže, jaká by vám tuto sezonu neměla chybět?

Jen si nemyslete, že tu kabelku, kterou jste nosily celé léto, se vám bude hodit i na podzim a v zimě. Je celkem logické, že v zimě přidáváme jak na vrstvách, tak i materiálech. A tak se rozlučte s letně vyhlížejícími taštičkami nebo kabelkami s indiánskými vzory nebo třásněmi a pojďte se naladit na podzim a zimu.

Trocha (ne)podzimní exotiky

Exotikou inspirované kabelky jsou zpět ve velkém. To zahrnuje mnoho a mnoho umělé kůže a kožešiny, krokodýlí nebo leopardí vzory. Ovšem nejvíce trendy vzorem je hadí kůže.

kabelky

Zaměřeno na detail

Vezměme si módní trendy v širším světle - jasné barvy, vintage květiny, grafické potisky, brokátové látky, zdobení, loga, řetězy - a spojte je dohromady. Na světě je kabelka, která by vám neměla rozhodně chybět!

kabele

Sbohem, ostré tvary!

Po několika letech se mezi top kabelky dostávají neforemné vaky. Loučíme se s oblíbenými čtvercovými kabelkami přes rameno a vítáme kabelky z měkké kůže, které si rozhodně zamilujete.

kabelky

Barevné popruhy

Nechcete se pouštět do nových nákupů kabelky? Máme pro vás jednoduchý tip! Vyměňte popruh a splňte si tak své rockerské nebo kovbojské sny. Popruh s výšivkami, detaily nebo jiným zdobením je in.

kabelka

Mikrovlna je tu

Nejedná se o úplně praktickou kabelku, vejde se do ní jen kreditka, malý svazek klíčů, rtěnka a telefon menších rozměrů, ale jak se říká: frajeřina, to je dřina. Takže, mikro-mini kabelky si získaly své čestné místo a pokud se chystáte na nějakou party, neměla by vám v ruce chybět.

kabelky

Psaníčko na denní nošení

Zapomeňte na peněženkovou velikost a představte si pořádné „psaní“ do ruky, které můžete vesele nosit po celý den v ruce nebo v podpaží. Už to vidíte? Tak to je přesně ono!

kabelky

Také si přečtěte: