Poslední bod a tím i vítězství naklonila v neprospěch televize v ložnici čtenářka Iva K. Má už tak dost rušné dny a v ložnici se nechce nechat televizí rušit. Naštěstí se na tom s mužem shodnou.

Je rozhodnuto. Televize v ložnici těsně prohrála, tedy alespoň mezi přispěvatelkami magazínu ŽENA-IN.cz. Poslední bod proti televizi zaslala svým příspěvkem čtenářka Iva K...


Přeji vám krásné, i když propršené pondělí.

Hned v úvodu musím říct, že tv do ložnice nepatří. Ložnice je na odpočinek, je to oáza klidu a ticha (když manžel nechrápe) a místo k... však vy víte. Když se konečně doma s manželem sejdeme, většinou nám začíná doma druhá směna. Natálka, hraní, Tomík a jeho koupání, hraní mazlení a uspávání každý má jednoho rošťáka. Za celý den si můžeme konečně k sobě sednout až kolem desáté k tv a promluvit si, co bylo a co nás zase druhý den čeká. Co zas malá vyvedla a jaké má Tomík pokroky v pohybu nebo mluvení. Většinou to ale dopadne tak, že se ponoříme do děje filmu a spolu mluvíme jen během reklam. Což mě rozčiluje, protože si rozumně celý den nemám s kým povídat. Takže co se nestihne u tv, to se dořeší v ložnici. Tam už nejsou žádné rušivé elementy a čas máme konečně jen pro sebe. Oba dva jsme naprosto proti tv v ložnici i v dětském pokoji. Vzniká tak závislost, ze které už nejde uniknout. Snad jedině na záchod. Ale jsem si jistá, že i tam už k některým tv dorazila :-)

Mějte se krásně,
Iva K.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. června 2012: Je televize v ložnici dobrý společník?

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Po 16.00 hodině se dnes dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem odměnil slíbeným dárkem, jímž je tentokrát erotická hra pro dva Nevinné hrátky od firmy Albi.

hratky

Reklama