Výhodu televize v ložnici poznala čtenářka Maryene teprve nedávno. Sama by si ji tam nikdy dobrovolně neumístila, ale její muž je televizní maniak, a tak dospěli k šikovnému řešení. Jakému? To si přečtěte v této novince.

Televize v ložnici: ano, nebo ne? Příspěvek čtenářky Maryene srovnal skóre, ale není to dnes poslední příspěvek, ten nás teprve čeká. Tak uvidíme, který tábor přispěvatelek vyhraje...


Hezký den všem příznivcům i odpůrcům televize v ložnici i jinde. Jak je to u nás s televizí?
Televizi k životu nijak zvlášť nepotřebuji, ale to je přesně jedna z dalších věcí, ve které jsme s manželem naprosto rozdílní. Podle mého názoru má být ložnice nejklidovější zónou v domě nebo bytě. Mám ráda jednoduchý styl a v ložnici obzvlášť. Přesto můj manžel, televizní maniak, jak mu říkám, chtěl mít v ložnici televizi. Můj výraz „televizní maniak“ je ale spíše nadnesený. Občas se rád podívá na televizi, a to i večer v ložnici. Proto jsme vyřešili náš nesoulad v názoru na tuhle věc kompromisem. Televize je umístěna ve vestavěné skříni, takže není vidět a když si ji občas chce zapnout, stačí otevřít dveře.
A nakonec i já jsem tomu přišla na chuť před časem, kdy jsem po úraze byla upoutaná na lůžko, a tato celkem nepotřebná věc mi občas udělala společnost.
Maryene

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. června 2012: Je televize v ložnici dobrý společník?

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Po 16.00 hodině se dnes dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem odměnil slíbeným dárkem, jímž je tentokrát erotická hra pro dva Nevinné hrátky od firmy Albi.

hratky

Reklama