Zvlášť, když navštěvují školku nebo školu. Ucpaný nos umí pěkně potrápit dospělého, natož malé dítě. To je v takovém případě nevrlé, trápí ho zahleněný nos a to, že nemůže volně dýchat.

Jak z toho ven? Máme pro vás zajímavý tip!

Při rýmě u dětí je především důležité pečovat o zachování průchodnosti nosních cest. Sliznice u malých dětí je velmi jemná, proto vybírejte takové přípravky, které jsou vhodné pro děti. 
Ideálním prostředkem pro správnou a účinnou hygienu nosu je nosní sprej NasoDrill, přírodní termální voda z francouzských lázní Luchon, přirozeně bohatá na obsah síry.

  • NasoDrill je určený k ošetření chronické nebo opakující se infekce, jako je rýma nebo zánět nosohltanu. Je dobrou pomůckou i pro alergiky, neboť termální voda účinně oplachuje a zklidňuje nosní sliznici.
  • NasoDrill čistí dutinu nosní, vyplavuje nečistoty a alergeny, pacientům ulehčuje smrkání. Organismus je tak lépe chráněn před bakteriemi a viry, které napadají náš organismus. Neobsahuje žádné konzervační látky a chemické přísady.

Jeho použití je příjemné, v nose neštípe.

Velikou výhodou NasoDrillu je, že se bez obav může používat i u novorozenců či malých miminek. Jelikož se jedná o čistě přírodní termální vodu, jeho použití je naprosto bezpečné. Šetrný a omyvatelný rozprašovač je vhodný i pro malé dětské nosíky. NasoDrill je ideálním nosním sprejem pro dětskou hygienu nosu také proto, že se malé děti pomocí něj učí smrkat.

NasoDrill je izotonický roztok ve spreji, pocházející z francouzských termálních lázní Luchon. Je vhodný ke každodenní nosní hygieně, která je prevencí nemocí horních cest dýchacích. Nosní hygiena pomáhá ale také při rýmě, ucpaném nosu, i při alergiích. NasoDrill je bez konzervačních látek, parfemace nebo jiných chemických úprav. Jde o přírodní, termální vodu a její používání je příjemné, bezpečné a v nose nepálí a neštípe.

Jak síra pomáhá?

  • Desinfekční a antibakteriální vlastnosti.
  • Rozpouští hlen.
  • Regeneruje buňky nosní sliznice.
  • Pomáhá předcházet vzniku infekce.
  • Pomáhá omezovat zánět.

Více na www.nasodrill.cz

NasoDrill je zdravotnický prostředek určený k výplachu nosu. Před použitím si přečtěte návod k použití.

NasoDrill je dostupný v lékárnách.

Reklama