Jak se ženila popová hvězda před sedmapadesáti lety, to si můžete prohlédnout na snímku čtenářky Anai, která k dnešnímu tématu poslala fotku ze svatby rodičů...

Když se žení popová hvězda, je na svatbě narváno...

Následující snímek zaslala čtenářka Anai k dnešnímu témat.


Jelikož mou svatební fotku už žena-in má, napadlo mě poslat Vám 57 let starou fotku ze svatby mé maminky a tatínka, který byl tehdy populární asi jako dnešní vítězové super star, možná i víc, protože zpěváků pop-music bylo v 50. letech jako šafránu. Však vidíte narvaný Staromák.... Citový vztah mám i k autu (bleděmodrá metalíza tatry cabrio z r. 36) a dědečkovi v klobouku, který ho řídí - na rozdíl od mých rodičů už v rodině dlouhá desetiletí nejsou, bohužel. Druhé auto je muzikantské - na to si nepamatuju. :-) Jinak tatínek je pořád veřejně činný a dav fanynek, byť trošku jiné věkové kategorie, ho obklopuje i dnes na jeho koncertech nejen v domovech pro seniory, ale klidně třeba v Lucerně.

svatba

Anai

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zasílání fotografií již skončilo ve 13.00 hodin. Další fotky tedy neposílejte! Okolo šestnácté hodiny se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Do té doby si můžete prohlížet došlé snímky, které budu postupně uveřejňovat...

hrnekkonvička hrnek

Reklama