Pro někoho je sex prioritou číslo jedna, někdo si na něj nevzpomene, jak je rok dlouhý. Podle odborníků je úplně jedno, zda provozujete milostné hrátky jednou týdně či dvakrát do roka.Na našem internetovém magazínu Žena-in proběhl výzkum. Přečtěte si výsledky.

Důležitá je vaše spokojenost. 56% českých žen hodnotí svůj sexuální život sice jako uspokojivý, ale dodává, že by určitě bylo co zlepšovat. Výzkum, jehož partnerem byla značka Liderin, se uskutečnil na našem internetovém magazínu //zena-in.cz/. Anketní otázky odhalily také další překvapivá zjištění.  

Výzkumu se zúčastnilo bezmála 900 žen všech věkových kategorií z celé České republiky. Výsledky odhalily, že sex sice považujeme za významnou součást každého vztahu, není však důležitější než jiné nároky, které na partnera klademe. Uvedlo to 62 % dotázaných.
Pouhá 3 % dotázaných je schopno žít spokojeně ve vztahu úplně bez sexu.
14 % respondentů pak bere souhru v intimní oblasti jako příjemný bonus a připouští, že by setrvalo ve vztahu i ve chvíli, kdy by sex nebyl úplně nejlepší.

sex

Že je sex v partnerství důležitý, potvrzuje názor poloviny dotázaných. Podle nich může být totiž absence intimního života příčinou rozchodu.
41% dotázaných naopak uvádí, že vztah může fungovat delší dobu i bez sexu.
Pro 7 % dotázaných není sex vůbec rozhodující a důvod pro rozchod by to určitě nebyl.

Situaci, kdy jeden z páru má větší chuť na sex důvěrně zná mnoho lidí. Anketa se věnuje i této otázce a lidé se v odpovědích na ni názorově poměrně shodují.
82% dotázaných si myslí, že je potřeba se vzájemně přizpůsobit a udělat kompromis.
11% pak uvádí, že je třeba přizpůsobit se tomu ze dvojice, který má na sex menší chuť. 

sex

Lidé si ve vztahu o sexu také povídají a leccos si dokážou sdělit.
42 % respondentů zná představy svého partnera a nebrání se jejich realizaci. Partneři se spolu baví také o problémech s erekcí (53,5 %).
Pro 5 % lidí je to však ožehavé téma, do kterého se raději nepouští. Otázky ohledně erekce prokázaly, že české ženy jsou poměrně chápající partnerky.
50% respondentek uvedlo, že pokud by měl jejich muž potíže s erekcí, sice by jim to vadilo, ale nepovažovaly by to za důvod ukončení vztahu a potíže by se snažily řešit s partnerem společně.

Potíže s erekcí nemusí řešit 55% partnerů dotázaných žen.
6 % respondentek odpovědělo, že jak znají svého partnera, šel by pravděpodobně k lékaři a užíval léky na předpis. Na doplněk stravy z lékárny by vsadilo 5 % mužů a 3 % mužů by se sexu raději vzdaly.

sex

Liderin®, extra silný doplněk stravy, který pomáhá vyvolat a zlepšit erekci do 60 minut. Stačí jen včas užít tři tablety. Ze srovnání s obdobnými preparáty Liderin vychází vítězně především díky vyšší účinnosti a lepšímu dávkování.

Liderin® obsahuje unikátní patentovanou kombinaci látek L-arginin a extraktu Pycnogenol®. L-arginin je tělu vlastní aminokyselina, která uvolňuje oxid dusnatý. Ten zprůchodňuje a rozšiřuje periferní cévy, takže dochází k prokrvení penisu a následné erekci. L-arginin je rovněž nezbytný pro tvorbu spermatu, takže podporuje mužskou plodnost. Má celou řadu dalších pozitivních účinků na organismus, například stimuluje obranyschopnost, reguluje krevní tlak, snižuje riziko aterosklerózy a příznivě působí na celý organismus. Kromě L-argininu tablety obsahují standardizovaný extrakt Pycnogenol® (borovice hvězdovitá) stimulující mikrocirkulaci krve a zvyšující pohyblivost spermií. Díky optimální kombinaci těchto dvou přírodních složek dochází k několikanásobně vyšší účinnosti a zlepšení erekce, oproti přípravkům obsahujícím samotný L-arginin.
Liderin® je volně prodejným doplňkem stravy.

redakční zdroje

 

Reklama