Včera s úderem desáté hodiny týdenní soutěž o 5 000,- Kč skončila. Programátor Otík nastartoval náhodný generátor a vylosoval 50 čísel z více než 50 000 vámi získaných.  Poté jsme u každé z 50 vylosovaných zjistili počet otevřených stran a hned bylo jasno:

Když kliknete na tenhle odkaz, tak vám bude taky jasno:

//zena-in.cz/hodinova_soutez_vysledky.asp

 

Vyhrála Miranda, šťastným číslem bylo 16734 a sebrala ho minulý čtvrtek 19. 5. 2005 ve 22:02:34 . K vítězství jí pomohlo především  to, že za týden u nás otevřela 919 stránek.

 

Ostatně přehled vidíte.

 

K výhře samozřejmě gratulujeme!

 

Pokud však Miranda peníze skutečně chce, je potřeba, aby splnila ještě poslední část pravidel. A to – do 24 hodin od zveřejnění výsledků zaslala na redakční mail číslo svého účtu z mailu uvedeného v registraci u jejího jména. A hned vzápětí jí budou peníze zaslány.

 

Drobné dárkové překvapení od Avonu získávají čtenářky vylosované krátce po prověření Mirandy. Jimi jsou: kombucha, mal, teddy, Delly2 a chol.

 

Těm také gratulujeme.

 

A protože jsme zjistili, že se vám tato soutěž líbila, určitě se v brzké době dočkáte další. A ta může být rozdělena na dvě části. Třeba tak, že vám o získávání čísel řekneme až po týdnu.

 

Krásný čtvrtek přeje redakce.

Reklama