Do kin přichází pokračování známého filmového fenoménu. Ať už jsme jej zbožňovaly nebo zatracovaly, všechny jsme sledovaly příběh Christiana a Anastasie, a alespoň na chvíli přemýšlely o vlastních zážitcích. Bez ohledu na tajná přání nebo představy, odstíny šedi a temnoty vhodné pro jakákoliv dobrodružství můžete mít také ve svém interiéru. Nerušené chvíle se svým novým úlovkem či dlouhodobým partnerem si můžete užívat díky zvukotěsným dveřím nebo intimním neprůhledným skleněným výplním od společnosti SAPELI. Jestli vyberete dveře s tmavě šedým povrchem umocňujícím temnou atmosféru nebo raději světlejší variantu, je už jen na vás.

Sapeli

Celoskleněné dveře s digitálním tiskem – cena je 7 670 Kč vč. DPH/m2

Desítky odstínů šedi v dekorech SAPELI

V nabídce dveří společnosti SAPELI najdete na 30 dekorů, které jsou laděny do šedých, černých či kouřových tónů a to jak v dýze, tak v laminu. Za zmínku stojí kamenné dekory HPL laminátu lávový kámen a břidlice, které věrně imitují tyto přírodní materiály. Lze je skombinovat s dalšími kamennými prvky v domácnosti a za tyto dveře skrýt různá tajemství. Pokud jste milovnicemi dýhy a luxusních apartmánů jako je ten Christianův, doporučujeme temné dveře z prémiové ebenové dýhy v antracitové barvě. Společně s dveřmi můžete sladit i zárubně a kování. Neutrální šedá dá následně ostatním barvám krásně vyniknout.

Sapeli

Zvukotěsné dveře Elegant 10, CPL bílá hladká – cena 5 164 Kč vč. DPH

Zvukotěsné dveře i do ložnice – a nikdo nic neuslyší

Zvukotěsnost není jen devízou vstupních dveří. Také do jednotlivých místností můžete zvolit dveře s touto speciální funkcí. Dveře tvoří vnitřní konstrukce doplněná o zvukově izolační prvky a zárubeň osazená těsněním. Díky tomu dveře SAPELI utlumí až 43 dB a co se děje za nimi, nebude nikoho rušit.

Intimní sklo – soukromí na každý pád

Sklo je moderní prvek, který se stále více objevuje také v soukromých interiérech. Má úžasnou vlastnost, že propouští světlo, zároveň může opticky propojit dvě místnosti. Pokud však chcete zachovat soukromí, lze využít dveře z neprůhledného skla nebo skla se speciálními motivy. Díky tomu budete mít dostatek světla, a zároveň soukromí pro svou vášeň.

Sapeli

Dveře Sapglass, Satináto bílé, cena 9 374 Kč vč. DPH

Tajná místnost za skrytými dveřmi

DPHChcete mít tajnou místnost, které si nikdo na první pohled nevšimne? Nechte dveře zmizet ve stěně. Pomůže vám k tomu tzv. skrytá zárubeň, která je zcela zapuštěna do stěny, její obrys je v jedné rovině s obrysem zdi, a není tedy vůbec patrná. Pokud k ní zvolíte dveře v barvě okolí nebo ty se speciálním kartonovým povrchem, které lze přetřít běžnou interiérovou barvou nebo polepit tapetou, dveře ve zdi skutečně zmizí.

Sapeli

Dveře Lotos, barva bílá hladká, cena 7 578 Kč vč. DPH

Betonový vzhled – chladný a přitažlivý zároveň

Beton je materiál, který ještě před nedávnem nikdo doma nechtěl. Ale s nástupem podlah, stropů nebo stěn z přiznaného litého betonu se na trhu objevily také další interiérové prvky. SAPELI nabízí dekor ve věrném betonovém vzhledu Beton Timber, který i přes surovost betonu působí velmi jemně a čistě.

Více na www.sapeli.cz.