Rapper 50 Cent (32) byl bývalou přítelkyní obviněn z toho, že se pokusil zabít ji i jejich syna tím, že podpálil dům. „Chtěl mě i své dítě zabít. Vím, že je za tím 50 Cent. Vím, že to udělal,“ řekla reportérům Tompkinsová.

Shaniqua Tompkinsová, matka rapperova desetiletého syna Marquise, tvrdí, že jejich dům v Dix Hills, v ceně 38 milionů korun, byl podpálen Molotovovým koktejlem. Stalo se to v době, kdy se uvnitř nacházela nejen ona, ale i dítě a čtyři další osoby. Jak uvádí FemaleFirst, všichni byli převezeni do nemocnice s lehkými poraněními.

Požár vypuknul jen pár dní poté, co se zpěvák, vlastním jménem Curtis Jackson, pokusil svou bývalou přítelkyni z domu po hádce vystěhovat. Sám 50 Cent byl v době, kdy požár začal, v Louisianě a obvinění odmítá.

„Jakékoliv představy, že pan Jackson měl snad cokoliv společného s požárem domu, jsou naprosto pobuřující a urážlivé,“ říká jeho právní zástupce Brett Kimmel. Místní hasiči však dospěli k názoru, že požár byl podezřelý, a zahájili vyšetřování.

Zdroj: Korzo

Reklama