1.jpg

1. …ochranu před sluncem řešily už ženy ve starověkém Egyptě, kde byla módou světlá pleť? V nalezených papyrech a v nástěnných textech tak bylo možné rozluštiti přísady, které měly zabraňovat opálení kůže a pomáhat uzdravení popálenin. Jsou mezi nimi výtažek z rýžových otrub, jasmínu a vlčího bobu. V současnosti už si ale lektvary doma míchat nemusíte, nadstandardní péči dodá vaší pokožce řada kosmetiky Nu Skin Sunright. 

… se opalujete celý den, nejen když ležíte u vody nebo na terase? Jakmile v létě opustíte dům, je vaše pokožky vystavena slunečním paprskům paprskům. Proto je třeba o ni správně pečovat. K celodenní ochraně slouží opalovací krémy Nu Skin Sunright SPF 35 nebo SPF 50

2.jpg

2. s vysokým faktorem proti UVA i UVB záření.

3. … opalovací krémy pokožku chrání a vyživují? Opalovací krémy Nu Skin Sunright svým speciálním složením kůži také vyživují, což je v náročném letním období více než žádoucí.  Obsahují například výtažek z mochyně hranaté, aloe vera, dále pak bisabolol a panthenol, které pleť zvláčňují a uklidňují. Navíc obsahují látky bránící ubývání kolagenu a elastinu v pokožce, čímž ji udržuje hebkou, vláčnou a mladistvou.

4. … ochranu potřebují i rty? Proto je několikrát denně ošetřujte Nu Skin Sunright Lip Balm s faktorem 15, který je dokáže udržet i v náročných horkých dnech hydratované a dodává jim hladkost. Má příjemnou vanilkovou příchuť a chrání před viditelnými známkami stárnutí.

5. … krásně opálená můžete být i bez slunce? Chcete-li získat pokožku s krásným bronzovým nádechem kdykoli během roku, použijte samoopalovací gel Nu Skin Sunright Insta Glow. Na pokožce obličeje a těla vytváří přirozeně vypadající opálení. Výsledky začnete vidět 15 minut po aplikaci. Nu Skin Sunright Insta Glow má velmi jemnou vůni a snadno se na pokožku nanáší, takže je jeho aplikace hladká a rovnoměrná, gel rychle zasychá.

Podrobnosti o všech výrobcích najdete na www.nuskin.com/cz

3.jpg

Reklama