hu3.jpg

Tip #1: Pusťte si hudbu jedním dotykem

Otravuje vás, když váš telefon zdlouhavě vyhledává Bluetooth připojení k vašemu reproduktoru? K Huawei Sound Joy se připojíte během pár sekund, díky funkci automatického vyhledávání „One-touch Transfer“. Stačí jen přiblížit telefon k reproduktoru a jedním dotykem odstartujete tu nejlepší party na světě.

Tip #2: Spojte je!

Čím víc, tím líp! A u hudby to platí dvojnásob. Huawei Sound Joy nabízí funkci „Shake Stereo Link up“, která umožňuje spojení dvou reproduktorů v jeden. To znamená, že si můžete užívat hudbu stereo. Jak na to? Pouhé zatřesení reproduktorem spustí automatické spárování dvou zařízení Huawei Sound Joy, díky světelnému indikátoru a zvukovému potvrzení, se ujistíte, že se reproduktory opravdu spárovaly. Užívejte si hudbu stereo, ať jste kdekoliv!

Tip #3: Vaše přání je mu rozkazem

Je libo hlasový asistent? Během oslav se nechceme zaobírat maličkostmi a chceme mít ruce volné, abychom si mohli naplno užívat každé chvíle. Proto je Huawei Sound Joy vybaven funkcí hlasového asistenta. Stačí zmáčknout konkrétní čudlík na straně reproduktoru, pomocí kterého se aktivuje chytrý hlasový asistent na vašem telefonu. Od teď můžete přepínat hudbu doslova na povel!

hu2.jpg

Tip #4: Snadné používání

Huawei Sound Joy byl stvořen tak, aby jeho používání bylo co nejintuitivnější. Funkce „Automatic Discovery“ usnadňuje proces párování, již zapamatovaných zařízení. Nesejde na tom, co zrovna děláte, jakmile se přiblížíte k Huawei Sound Joy, zařízení se automaticky spojí. Stačí vše potvrdit jedním jednoduchým kliknutím.

Tip #5: Ovládejte vše pohodlně ze všech koutů vašeho domova

Pokud nechcete využívat služeb hlasového asistenta, není nic lehčího než zapojit do hry vaše Huawei chytré hodinky. Spárováním hodinek a telefonu se z vašich hodinek stane dálkové ovládací zařízení. Na hodinkách pak můžete upravovat hlasitost, přepínat mezi skladbami nebo vypnout hudbu úplně.

Počkejte, máme toho pro vás mnohem víc!

Huawei Sound Joy měří pouhých 202 mm, váží 680 g a jeho průměr je 73 mm. Rozměry se tedy podobá klasické lahvi na vodu. I přes jeho rozměry je tento přenosný reproduktor neskutečně výkonný. Huawei se totiž při výrobě Sound Joy spojil s Devialet. Devialet je světoznámá firma, která vyrábí Hi-Fi audio systémy. Díky speciální technologii Devialet SAM® na vyrovnání signálu a akustického vstupního tlaku, si s Huawei Sound Joy užijete autentický hudební zážitek.

Ikonická technologie „push-push“ v kombinaci s dvoupásmovým reproduktorovým systémem, je zárukou kvalitního zvuku i při vysoké hlasitosti. Dopřejte si vysoké výšky a nízké basy. Za zmínku stojí i výjimečná výdrž baterie. Huawei Sound Joy má baterii s kapacitou 8800mAh, která na jedno nabití vydrží hrát až 26 hodin.

Teď když už znáte všechny vychytávky, je na čase si sestrojit ten nejlepší playlist a uspořádat pořádnou party. Pokud jste si ještě nepořídili svůj vlastní Huawei Sound Joy, je na čase to změnit.

hu1.jpg