Stačí zavítat do prodejen Kaufland a velikonoční pohodu máte v košíku za pár minut.

Ručně pletená pomlázka

K jedněm z hlavních symbolů Velikonoc patří pomlázky. Ty, které najdete v Kauflandu, pletly české ruce. Oba regionální dodavatelé dbají na tradiční řemeslo, a proto si vrbové proutí na pomlázky sbírají sami již během zimy a skladují ho v chladu, aby zůstalo čerstvé.
Velikonoční pomlázka, 60 cm za 39 Kč, 80 cm za 49 Kč a 100 cm za 59 Kč

Tip!
Pokud budete pomlázku skladovat na stinném a chladném místě, můžete zkusit živé proutí po použití zasadit. Větvičky ale nesmí namrznout, jinak zčernají.

Velikonoční sladkosti bez práce i pro bezlepkářePro ty, kteří neradi tráví volný čas v kuchyni, Kaufland nabízí i hotové produkty, jako je například mazanec nebo čokoládový beránek. Skvělé je, že tradiční velikonoční pečivo je v prodejnách Kaufland k dostání i v bezlepkové variantě. 
Beránek biskupský s tmavou polevou, 400 g za 49,90 Kč // Máslový mazanec s rozinkami a mandlemi, 400 g za 34,90 Kč

Pro milovníky pečení


Pokud patříte k těm, kteří mají i o Velikonocích rádi ruce od mouky, máme pro vás tip na kvalitní surovinu – 33% smetanu ke šlehání značky K-Classic, kterou v loňském roce spotřebitelský časopis dTest vyhodnotil jako nejlepší z 22 hodnocených produktů této kategorie. Když už budete na nákupu, vyberte si rovnou pečící formu. Ať už chcete tvar beránka, zajíce nebo silikonovou či keramickou, v Kauflandu najdete vše.
K-Classic smetana ke šlehání 33 %, 250 ml za 24,90 Kč

Pečící formy od 99,90 Kč

Už žádné barvení vajíček


Stačí přijít do Kauflandu, vybrat si ručně zabalenou krabičku s šesti uvařenými a obarvenými vejci od českého dodavatele. Díky této novince budete mít ošatku plnou pestrobarevných velikonočních vajíček bez zbytečného zdržování.
Akční cena od středy 17.4. za 24,90 Kč

Co by byly Velikonoce bez čokolády


Koledníci by měli dostat vajíčka. Ať už foukaná, natvrdo, malovaná nebo čokoládová. O ta je mezi koledníky zájem, a proto najdete exkluzivně v Kauflandu i Čokoládové vejce Orion Studentská pečeť.
Čokoládové vejce Orion Studentská pečeť, 80 g za 19,90 Kč

Reklama