To je pro pány tvorstva zdaleka nejdůležitější. Navíc předpokládáme, že svou druhou polovičku důvěrně znáte a nemáte s výběrem vánočních dárků sebemenší problém. Ale pak jsou tady i další osoby, tentokráte ženského pohlaví. Jsou o něco náročnější a mají vytříbený vkus. Čím je potěšit? Budete-li se držet následujících tipů, vedle nešlápnete.

Kvalitní peněženka se slevou z ABOUT YOU

Když nevíte co by, darujte peněženku. Že takový dárek zavání nudou a není ani trochu nápaditý? Ale kdeže. Stačí sáhnout po krásném kousku a úspěch se zaručeně dostaví. Peněženka je doplněk, který máme v ruce i několikrát denně – a pokud se obdarované trefíte do vkusu, rozhodně ji neodloží stranou jako jiné, méně praktické dárky.

Výběr peněženky je kapitola sama pro sebe. Obecně na ní není moudré šetřit na úkor kvality zpracování. Nechcete přece, aby se dotyčné za pár měsíců doslova rozpadla v ruce nebo se „jen“ začal zadrhávat zip – raději proto neváhejte připlatit pár stokorun navíc. Bohatý výběr stylových kousků oblíbených značek jako Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Esprit, Gues, Ralph Lauren nebo Love Moschino nabízí ABOUT YOU. Na https://buykers.com/cz/slevove-kody/about-you najdete slevový kód, se kterým lze mnohem výhodněji.

Instantní fotoaparát se v kabelce neztratí

Dnešní doba focení přeje. Neuděláme ani krok bez smartphonů, které si – co se kvality snímků týče – nezadají s nadprůměrnými kompakty. Přesto se v kabelce najde místo pro instantní fotoaparát. Malý společník odkazuje na ikonický Polaroid a umožňuje okamžitý tisk fotografií. Stačí stisknout spoušť a za chvilku máte snímek v ruce!

Šmrncovní fotoaparáty nejsou předražené a s trochou štěstí narazíte na solidní kousek v předvánoční akci. K nejprodávanějším modelům patří Fujifilm Instax, který je k mání v několika atraktivních barevných provedeních. Zapátrejte na https://buykers.com/cz/ a proklikněte se do některého z e-shopů, jež tyto foťáčky nabízí.

Živá pokojová bonsaj

Vypadá jako opravdový strom, ale je mnohem menší. Vlastně je tak malá, že se vejde do titěrného květináče. Přitahuje na sebe pozornost jako magnet a vždy se stane naprostou dominantou – navzdory své velikosti. A když rozkvete, vypadá ještě lépe. Co je to? Samozřejmě bonsaj – miniaturní strom pěstovaný v misce. Pěstování není náročné, ale přesto ke stromečku nezapomeňte přiložit knížku s praktickými radami. Nezkušené, novopečené pěstitelce určitě přijde vhod.

Značkový parfém je klasika

Dostat pod stromeček parfém je tak trochu klišé. Ale příjemné klišé! A to my rády, tak proč vymýšlet kolo, když může být výběr dárku, který zaručeně potěší, tak snadný? Jen si dejte pozor, abyste sáhla po vůni,která bude ladit s osobností obdarované. Ideálně s ní (hlavně nenápadně) proberte, jaký druh preferuje, a podle toho se řiďte při výběru. A jistě nemusíme upozorňovat, že parfémem máme na mysli skutečný extrait de parfum nebo alespoň lepší parfémovanou vodu, nikoliv laciný patok se zanedbatelnou koncentrací  vonných látek.

Vkusná šperkovnice nastolí pořádek

Poslední tip vychází z předpokladu, že dotyčná dostane pod stromeček i nějaké šperky. Ostatně jako při každé zvláštní příležitosti... A protože se všechny ty prsteny, náušnice, přívěsky, brože, řetízky a další doplňky postupně kupí a začíná v nich být pořádný zmatek, je na čase vymezit pro ně jasné místo ve šperkovnici. Šperky by se zkrátka neměly válet po šuplících a v krabičkách na všech možných místech. Zaslouží si důstojné skladování v luxusně vyhlížejícím boxu a vy můžete být tou, která právě takovým dárkem potěší někoho v okruhu svých nejbližších.
 

Reklama