Přirozený hydrolipidický film, který slouží jako bariéra před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, je častým mytím odstraňován, a tak dochází k popraskání kůže a snadnějšímu průniku škodlivých bakterií. Proto je důležité o své ruce pečovat s láskou a základní pravidlo zní HYDRATACE!
My jsme ale pro vás připravili několik typů, jak ulevit nejen popraskané kůži, ale také jak ošetřit své nehty, které jsou pro nás tou největší vizitkou. Máme pro vás dobrou zprávu. Zvládne to úplně každý v pohodlí domova!

Domácí manikúra jako ze salonu

1) Hydratační zábal
Vyhlazující maska na ruce a nohy 2v1 zjemňuje a hydratuje nehtové kůžičky, chodidla i pokožku vašich rukou. Obsahuje bambucké máslo a parafín.  

2) Úprava nehtů

Dokonalých nehtů dosáhnete za pomocí profesionálních pomůcek, kterými jsou:
Nůžky pro precizní úpravu nehtové kůžičky

  • Kleštičky pro rychlou a přesnou úpravu nehtové kůžičky
  • Oboustranná pomůcka na zatlačení a odstranění nehtové kůžičky

3) Svěží jarní barvy

Vzhled nehtů lze zlepšit barevnými či přirozenými laky. Vykouzlí vám efekt jako ze salonu, jsou šetrné, zasychají bez pomoci UV lampy a navíc se snadno odstraňují. Stačí si jen vybrat z laků Gel Shine. Ať už z veselých či klasických barev.

4) Pro urychlení procesu
Dáte nám dámy za pravdu, že nás od vlastního lakování odrazuje dlouhá čekací doba na jeho zaschnutí. Bojíme se na cokoliv sáhnout několik hodin poté. Máme pro vás však řešení. Urychlující sprej, který si poradí se zaschnutím za pouhých 60 sekund.

5) Správné odlakování
Nezanedbejte však ani samotné odlakování. I v tomto kroku dbáme na péči a výživu našich nehtů. Zvolte proto Ošetřující a vyživující odlakovač na nehty.

Více informací o produktech naleznete zde. 

Podívejte se na video: 

Reklama