photographs.cz-zena-in.cz-Originalni-svatebni-fotografie-pozy-mista-jake-to-jsou-a-jak-jich-dosahnout-AM.jpg
Zdroj: Pixabay

1. Hrajte si se světlem
Jako správný (nejen) svatební fotograf si hrajte se světlem – vytvořte ze snoubenců siluetu nebo zahalte jejich zamilovaný polibek do slunečních paprsků. Trocha tajemna dodá fotografiím hloubku.

2. Přetvořte tradici v originální experiment
Nechte se inspirovat tradičními (možná až kýčovými) fotografiemi a vytvořte z nich něco originálního. Místo póz ve snubních prstýncích zvěčněte odraz novomanželů ve zpětném zrcátku nablýskaného veterána nebo kytici v nevěstině ruce vyměňte za barevnou dýmovnici. Možností je celá řada.

3. Zachyťte jejich osobnost
Chcete pořídit jedinečné fotky? Promítněte do nich osobnost novomanželů. Jsou to dobrodruzi tělem i duší? Hoďte jim na záda batohy. Milují adrenalin? Posaďte je na motorku.

4. Bavte se
Ne nadarmo se svatbě říká veselka. Oslava lásky má být plná smíchu a radosti. Vykašlete se na strojené pózy. Nechte novomanžele, ať se baví, skáčou, tančí, a zaměřte hledáček na jejich skutečné emoce.

5. Nepodceňujte sílu klasiky
Svatba je především o lásce, která je už po staletí stále stejná. Nesnažte se proto být za každou cenu originální. Každý sezdaný pár si po letech rád prohlédne klasické svatební fotografie, na kterých je zachycen něžný polibek, hluboký pohled z očí do očí nebo jen upřímné objetí.

Jako svatební fotograf máte nelehký úkol – vytvořit památku, na kterou se manželé i po letech podívají se sentimentem v srdci. Někteří se budou chtít dojmout, jiní třeba zasmát, proto jim do svatebního alba pořiďte od všeho kousek.
 

Reklama