Jako kocour v botách

A to doslova. Chcete-li být tuto sezonu za módní ikonu, rozhodně by vám v botníku (a na nohách) neměly chybět vysoké kozačky. Ale zapomeňte na hladké, super úzké a lýtko obtahující střih. Nosí se robustnější a lehce shrnuté. Vezměte je k sukni, pod šaty nebo na kalhoty. Paráda zaručena!

Zahalte se do měkkého kardiganu

Ihned zapomeňte na vše, co jste ošklivého o propínacích svetrech neboli kardiganech, slyšely. Dávno tomu, kdy to byl kousek z šatníku našich babiček nebo šprtek na vysoké škole. Dnes je kardigan perfektní a elegantní kombinací ke košili, ale klidně i k obyčejnému tričku. Nebojte se objemných střihů, výrazných barev ani pořádných knoflíků. Do práce je tento kousek jako stvořený.

Jako od kolotočů

Také vám maminky říkaly, že občas vypadáte jako od kolotočů? Tak teď to berte jako největší lichotku. Výrazné a objemné šperky jsou in! Kombinujte zlato i stříbro, velké řetězy i náramky. Na elegantním roláčku bude taková „bižu“ super šik!

Sukně jako pírko

Midi délka, lesk, jemně obepínající zadek i nohy, a to celé v saténu. Ano, je to sukně lehká jako pírko, ale pokud si pod ní obléknete punčošky a navrch kabát, prochladnutí rozhodně nehrozí. Tento sofistikovaný materiál vám zajistí moře pozornosti. Uděláte v něm parádu v práci, na schůzce, na rande i v baru.

Jako krokodýl Dundee

Nebojte se, na lov se nikdo nechystá. I když… můžete lovit ohlasy díky doplňků z krokodýlí kůže. Ta totiž letos hravě převálcovala v oblíbenosti i „profláklého“ leoparda. Vsaďte na kotníčkové boty s tupou špičkou nebo na kabelku.  

Také si přečtěte: 

Reklama