Zavinovací šaty + mules

Prozradíme vám tajemství: zavinovací šaty jsou naprosto geniální kousek, který sluší opravdu KAŽDÉ postavě! Stačí zvolit vhodný vzor nebo délku a udělá v nich parádu žena nosící velikost 34, ale i 44. Navíc vykouzlí rázem tvar přesýpacích hodin K nim jen obujte trendy mules, tedy pantoflíčky, a můžete dělat parádu od pondělí až do neděle.

Crop top + áčková sukně

Sukně s vysokým pasem a v áčkovém střihu je velmi lichotivý typ sukně, který je navíc pořádně ženský a s tím správným vrškem dokáže být i pořádně sexy. Vaši postavu navíc opticky pěkně zúží, pokud si vezmete kratší top a ukážete alespoň centimetr holé kůže. Ale pozor, sukně musí být v midi délce!

Šaty na jedno rameno + sandálky na podpatku

Chcete-li zkusit něco odvážnějšího, oblékněte si krátké, ale volné šaty na jedno rameno a k nim sandálky na podpatku.

Overal + tenký pásek + tenisky na platformě

Když jste na pochybách, přepásejte se. Tenký dlouhý pásek je super doplněk, s nímž uděláte spoustu parády a velmi jednoduše si vytvarujete siluetu přesýpacích hodin. Zkrácený střih overalu vám navíc ukáže holé kotníky a ty jsou zatraceně sexy!

Top s odhalenými rameny + svisle pruhovaná sukně

Odhalené klíční kosti dokonale připoutají nejedno oko. Svislé proužky se zase postarají o to, abyste opticky vypadala vyšší a štíhlejší. Jasná výhra!

Mohlo by vás také zajímat:

Reklama