ucets.jpg

Foto: Profimedia

Mullet

Zapomeňte na každodenní stereotypy. Střih mullet je trendem pro rok 2021 a je neuvěřitelně cool.  Tentokrát v jemnějším provedení, méně hranatý. Notoricky známá klasiky teď díky tomuto novému přístupu oslovuje více žen. Mullet se dá přizpůsobit řadě vlasových textur, od pevných kadeří až po jemné rovné vlasy.

Ofina

Stále více žen chce experimentovat se svými vlasy, ale přesto zachovat jejich délku. Ofina je na tohle naprosto perfektní. Můžete si navíc vybrat z mnoha střihů. Od husté až po jemnou z několika pramínků. Od delší po kratší. Od rovné po šikmou.


 
Bob

Klasický střih, který je populární už delší dobu a ani toto jaro tomu nebude jinak. Je skvělou volbou především pro jemnější a řidší vlasy, když jim chcete dodat objem a bohatší vzhled. Účes je navíc velmi praktický.

S pěšinkou uprostřed

To, jak si rozdělíte vlasy, záleží na vašich preferencích. Pěšinka uprostřed hlavy je však nyní trendy. Jde o velmi jednoduchý účes, nic komplikovaného. Ale v jednoduchosti je krása. Podle vlasových stylistů vám takto učesané vlasy dodají mladistvější a svěžejší vzhled.


 
Krátké barevné

Tento styl je především pro ty ženy, které jsou připraveny plně experimentovat. Jde o krátký střih kreativně oživený výraznou barvou. Ať už jde o modrou, červenou nebo třeba zelenou. Pokud se toho nebojíte a chcete být vidět, jděte do toho.

Reklama