uces.jpgFoto: Profimedia

Zpátky do sedmdesátek

Ikonický vrstvený střih Farrah Fawcet se vrací. Vrstvy jsou přizpůsobitelné, přidávají texturu a klasický střih s nimi působí zcela novým dojmem. Není tedy žádným překvapením, že jaro 2022 bude bohaté na vrstvy. Letos na jaře změníme uhlazené vlasy na objemné.


Mikro ofina

Hodně žen se nyní rozhoduje pro ofinu. Dodá totiž šťávu a mladistvý vzhled. Ofiny jsou totiž lichotivé. Můžete je nosit do stran nebo sčesané do čela, jak vám to zrovna vyhovuje. Jejich nevýhoda ale je, že se o ně musíte starat a neustále je nechávat zastřihávat. Letošním trendem je ale mikro ofina. Jde o kratší příbuznou klasické ofiny, s kterou si tolik nevyhrajete. Je dlouhé jeden až dva palce, končí kus nad obočím, ale za to vám nepoleze do očí a letos bude frčet. Ne každému ale bude slušet. Určitě se tedy neváhejte poradit se svým kadeřníkem.


 
Kudrnatá ofina

Kudrnaté vlasy jsou náročné na údržbu a ženy, které se jimi pyšní, si je většinou narovnávají, pokud chtějí změnit účes. Letošním trendem jsou ale kudrnaté ofiny. Pokud tedy máte kudrliny, určitě o tomto trendu popřemýšlejte. Je totiž hodně cool. Ne každá žena na něj má ale vlasy. Ofina každopádně frčí i u rovných vlasů, tak nezoufejte, pokud nepopatříte mezi majitelky kudrnaté hřívy.


 
Delší bob

Bob je pořád v módě už několik sezón. Letos poletí hlavně boby střední délky, tedy končící kousek nad rameny. Jde o krátký styl, vhodný pro teplejší dny, který ale stále můžete stáhnout do culíku. Ukazuje, že i krátký účes může být všestranný.


 
Bixie

U kratších stylů se letos zaměřte na texturu. Pro rok 2022 nejsou pixie střihy tím pravým. Letos vládne spíše bixie. Je to něco mezi bobem a pixie střihem. Ale texturou se podobá spíše druhému jmenovanému. Vrstvy vypadají lépe trochu rozcuchané než pečlivě zastřihnuté do stejné délky.

Zdroj: AllureByrdie 

Reklama