serum-fb.jpg

Foto: Shutterstock

Hyaluronové sérum Beauty Boost, The Lab Room

Toto přírodní sérum slibuje, že dokáže přeprogramovat kožní buňky tak, aby fungovaly jako o 17 let mladší. To nedokážeme úplně ohodnotit, protože bychom se v takovém případě vrátily skoro do puberty, ale musíme uznat, že při používání byla pleť krásně hydratovaná, pružnější a vyhlazená. Také pomohlo zlepšit akné z respirátorů, které se naprosto minimalizovalo. Skvělé bylo sérum v kombinaci s krémem od téže značky. Sérum pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu, zjemňovat vrásky a zlepšovat elasticitu. Patří rozhodně k našim oblíbeným, ačkoliv cena je poměrně vysoká. Jelikož ho ale stačí tři kapky na celý obličej, vydrželo půl roku, což je naprosto skvělé. Nelepí a na pleti je velmi příjemné. Hezky a rychle se vstřebává.

lab-room.jpg

White Orchid, 1 750 Kč

Hydro Boost Face, Neutrogena

Toto sérum je skvělým pomocníkem pro hydrataci pokožky. Pleti dodá jas a energii. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleť zásobuje vlhkostí. Ačkoliv jsme nezaznamenaly zjemnění jemných vrásek, jak sérum slibuje, hydrataci pokožky splnilo na výbornou. A na tu je především určeno. Nelepí se, dobře se vstřebává a pleť maličko vypne. Doporučujeme spíše pro normální pleť. Vhodné je i pro citlivou, kterou nedráždí.

hydro.jpg

Notino, 339 Kč

Hraběnčino sérum pro vyhlazení a vypnutí pleti, Havlíkova apotéka

Sérum je určeno pro suchou a zralejší pleť, ale bez problému jej mohou používat i mladší ženy. Dokonce jsme sérum zkoušely i na mastnou pleť a fungovalo skvěle. Žádný problém. Sérum pleť hydratuje a chrání před ztrátou vody. Regeneruje a hezky osvěží. Je velmi příjemné, jemné a díky kapátku se snadno nanáší a zbytečně se jím neplýtvá. Stačí pár kapiček na celý obličej. Nám se sérum osvědčilo hlavně ve dnech, kdy byla pleť unavená. Dodalo jí energii a vitalitu. Také pleť krásně zjemní.

apoteka.jpg

Havlíkova apotéka, 616 Kč

NUXE Super Sérum  

S klidem můžeme prohlásit, že to je jedno z nejlepších sér na obličej, které jsme v redakci vyzkoušely. Ze začátku jsme ho nanášely příliš a pleť byla lehce „ulepená”, ale ubralo se a vše se dostalo do rovnováhy. Sérum je lehké a moc hezky se vstřebává. Malé perličky oleje pleť přijme beze zbytku. Vyhovovala nám i mírná parfemace. Sérum hezky spolupracuje i s jinými produkty než od značky NUXE. Ne vždy produkty k sobě sedí, ale u tohoto séra nebyl problém. Je skvělé. Jen by mohlo ubývat pomaleji. 

rswer.jpg

Notino, 1 646 Kč

Antioxidant Face Serum, The Organic Pharmacy

Toto sérum slibuje liftingový efekt. Receptura je nabitá silnými přísadami pro zdravější a zářivější pleť, kterou zpevňuje, rozjasňuje a omlazuje. Složení produktů v sadě je z více než 90 % organického původu. Obsahuje extrakt ze šípku bohatý na provitamin A a omega 3 a 6 mastné kyseliny, které zlepšují hydrataci pokožky. Sérum hezky hydratuje a pomáhá v pokožce zadržovat vlhkost. Také pomáhá rychleji hojit pleť, což se v období pandemie hodí, jelikož většina z nás bojuje s rouškovými pupínky. Obsahuje totiž měsíček lékařský a vitamin C. Ačkoliv je sérum olejové, dobře se vstřebalo a nezanechávalo mastnou pleť. Tu je ale před aplikací vždy nutné trochu navlhčit vodou, aby se sérum lépe nanášelo a roztíralo na celý obličej.

The-Organic-Pharmacy-Gesichtspflege-Antioxidant-Face-Serum-79715.jpg

Parfum dreams, 2 149 Kč

Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou, Vivapharm

Kyselina hyaluronová váže vodu a pomáhá zjemnit vrásky a dodat pleti pružnost a vláhu. Toto liftingové sérum vyhlazuje jemné linie obličeje včetně očního okolí. Krásně hydratuje a je velmi příjemné. Hezky pleť vypne a rozjasní. Při nanášení dvakrát denně opravdu funguje. Ačkolik musíme uznat, že některá předchozí séra nám vyhovovala o trošku více. Výhodou tohoto séra bylo, že není nutné používat současně s ním krém na oční okolí. Sérum hravě zvládalo i péči o něj.

reert.jpgVivien Cosmetics, 299 Kč

Foto: Se souhlasem White Orchid, Neutrogena, Havlíkova apotéka, NUXE, The Organic Pharmacy, Vivien Cosmetics
Zdroj: Marta Kratochvílová, Vendula Kubalíková, White Orchid, Neutrogena, Havlíkova apotéka, NUXE, The Organic Pharmacy, Vivien Cosmetics

Reklama