mkp.jpg

Foto: Shutterstock

Stay Naked Hydromaniac Tinted Glow Hydrator od Urban Decay

Tento make-up od Urban Decay nás příjemně překvapil. Má veganské složení a je lehký. Pleť nezatěžuje, dobře se nanáší a moc hezky sedí. Krytí má střední a na pleti dobře drží. Jeho výhodou je, že pokožku zároveň hydratuje. Ve složení nás překvapil výtažek z kombuchy, která nabývá na popularitě, a marula olej. Společně pokožku detoxikují, vyživují a posilují její hydrataci. Make-up je k dostání v několik velmi flexibilních odstínech, takže si ten správný najde opravdu každý. V Sephoře stojí 910 Kč. Investice se ale rozhodně vyplatí.

urban.jpg

Foto: Se souhlasem Urban Decay

Hello Happy Flawless Brightening Foundation od Benefitu

Populární make-up od Benefitu pleť krásně rozzáří. Má střední krytí a velmi lehké složení. Snadno se s ním pracuje, nezalévá se do vrásek a na pleti vypadá velmi přirozeně. Obsahuje fotochromatické pigmenty, které se okamžitě přizpůsobí, aby pleť rozjasnily na přírodním i umělém světle. Dále jsou v make-upu obsaženy přírodní kyseliny z květin pro zářivý jas pleti a kyselina hyaluronová, která váže vlhkost na povrchu pokožky, a přispívá k její hydrataci. Make-up patří opět k těm dražším, ale i zde se investice opravdu vyplatí. Navíc poměrně dlouho vydrží. V Sephoře stojí 960 Kč.

benefit.jpg

Foto: Se souhlasem Benefit

Make-up Perfect to Last 24H od Miss Sporty

Tento kousek nás velmi příjemně překvapil. Stojí pouhých 139 Kč a musíme ho jen chválit. Make-up drží téměř celý den a je výborný hlavně v aktuálním období, kdy nosíme roušky. Nezanechává totiž skvrny na respirátoru nebo roušce. A pokud přece jen, tak jsou opravdu nepatrné, na rozdíl od jiných produktů. V tomto je naprostá jednička a hodně nás to překvapilo. Menší strach tak můžete mít i z toho, že vám udělá nepěkné fleky na bílých šatech nebo košili. Make-up nežmolkovatí, dobře se nanáší a vypadá na pleti přirozeně. Je voděodolný, ale plavat jsme s ním nezkoušely.

rere.jpg

Foto: Se souhlasem Miss Sporty

Maybelline SuperStay Active Wear

Make-up Maybelline SuperStay Active Wear sjednotí odstín vaší pleti a zakryje nedokonalosti. Jeho krytí je poměrně vysoké. Na pleti vypadá velmi dobře, zmatní ji a osvěží. Jeho výdrž je také velmi dobrá. Na pleti vydrží hodiny a stále vypadá fajn. Je vhodný zejména pro smíšenou a mastnou pleť. Na suché by mohl mít tendenci zvýrazňovat suchá místa. Na jeho aplikaci doporučujeme štětec nebo houbičku. Lépe se s ním nanáší a hezky se rozetře. Make-up je totiž trochu hutnější. Při použití příliš velkého množství má tendenci zalézat do vrásek. Na Notinu jej koupíte za 205 Kč.

zrr.jpg

Foto: Se souhlasem Maybelline

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude

Tento make-up od značky Lancôme je velmi lehký, avšak krásně kryje a na pleti vypadá přirozeně. Jeho krytí je střední, ale za nás tak akorát. Záleží na jednotlivci, co vše potřebuje zakrýt. Pokud máte hodně problematickou pleť, doporučujeme sáhnout po více krycím make-upu, které Lancôme taktéž nabízí. Překvapilo nás, že make-up vydrží opravdu dlouho, zafixovaný pudrem takřka celý den. Make-up obličej zmatňuje, zatahuje póry a pěkně kryje nedokonalosti, avšak nedělá hutnou vrstvu s efektem masky. Působí velmi přirozeně. Pokud hledáte vhodný make-up na léto, rozhodně sáhněte po Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude. Pokud se zpotíte, není nutné se jít hned kontrolovat do zrcadla a upravovat. Vydrží totiž kapky potu i déšť. Tento výrobek sice patří k těm dražším, avšak je opravdu kvalitní a stojí za to. No Notinu jej seženete za 1 025 Kč ve velkém množství odstínů.

rteterter.jpg

Foto: Se souhlasem Notino

Reklama