Přiléhavý svetr

Hrubou pleteninu a velké oversized svetry milujeme, ale chcete-li se fotit na sociální sítě, sáhněte raději po lehkém, jemném a přiléhavém svetříku. Ten vám nikdy nepřidá kila navíc, čím jednodušší bude, tím méně pozornosti na fotce bude brát a vy si tak k němu lehce můžete obléknout třeba kalhoty se vzorem nebo sexy midi sukni.

Široké kalhoty

Pokud chcete vytvořit iluzi nekonečně dlouhých nohou, rozhodně místo klasických džínů raději oblékněte široké kalhoty do pasu. Rázem vykouzlíte vosí pás a super sexy siluetu. Skvěle pasují třeba k výše zmíněnému svetru, čímž necháte lehce dominovat pas. Uvidíte, že hned u fotky bude mnohem více „lajků“.

Midi sukně


Pokud jde o módní trendy, midi sukně je přesně tím kouskem, který bude fungovat vždy a sluší každému typu postavy. Stačí zvolit jen ten správný střih. A pozor, na fotku jedině v kombinaci s podpatky.

Nude boty na podpatku

Neoblíbenější obutí červeného koberce. Pokud totiž toužíte po pár centimetrech na fotografii navíc, nazujte boty v tělové barvě. Tón v tónu s naší pokožkou je tou nejlepší cestou, jak se vytáhnout a prodloužit nohy až… až do nebes!

Topy a šaty s odhalenými rameny

Věděly jste, že když chcete být nenápadně sexy, měly byste nechat vykouknout kotníky nebo odhalit ramena? To funguje na 100 %! Nejen na fotku.

Taky si přečtětě:

Reklama