seznam.jpg
Foto: Shutterstock

1. Spěte každý pod svou peřinou

Není nic horšího, než když vám někdo bere kus peřiny nebo dokonce celou. To, jak budete vyspaní, ovlivňuje vaše chování a také vývoj vztahu, proto každý mějte svůj kus přikrývky a dejte si ji tak, jak je vám to pohodlné. 

2. Mějte oddělené koupelny

Možná se vám to zdá jako zbytečné, ale koupelna a toaleta jsou místa, která jsou nejintimnější a člověk tam chce mít nějaké soukromí, i přesto, že s někým sdílí společnou domácnost. Pokud si nedokážete vyhovět a nechat si soukromí ve společné koupelně, oddělené koupelny to vyřeší.

3. Synchronizujte své kalendáře

Dva různé rozvrhy a pracovní doba mohou ztížit plánování věcí. Spojení kalendářů ušetří spoustu času a energie. Pokud máte nějakou společnou akci, stačí, aby ji zapsal pouze jeden z vás a objeví se oběma. Navíc máte přehled o plánech toho druhého a nemusíte se ptát nebo mu vyčítat, že jste o něčem nevěděli.

4. Mějte čas sami pro sebe

Aby váš vztah vzkvétal, je potřeba, abyste oba měli čas sami pro sebe a trávili ho i s někým jiným. Budete se na sebe vždy těšit a zároveň si i odpočinete.

5. Randěte

Pokud jste spolu už nějaký ten pátek, možná jste omezili randění nebo jste ho ze svého života úplně odstranili. Připomeňte si staré časy a vyjděte si na rande. Oživíte svůj vztah a budete k sobě zase blíž. Rande nemusí znamenat jen večeři nebo kino, ale třeba společný zážitek nebo hodina badmintonu.

Další jednoduché tipy:

  • přineste partnerovi snídani do postele
  • kupte malý dárek
  • pošlete vzrušující smsku
  • napište rtěnkou vzkaz na zrcadlo
  • uvařte skvělou večeři s překvapením
  • svěřte se se svými erotickými sny

Zdroje: autorka článku, Brighside, Verywellmind.com