werz.jpg
Foto: Netflix

Sex/Život

Seriál Sex/Život má dvě řady a s erotickými scénami v něm jeho tvůrci rozhodně nešetřili. Však už jen název napovídá, o co v tomhle seriálu jde. Vypráví příběh ženy v domácnosti jménem Billie, které začne chybět její staré já a život s ním spojený. Do notebooku si začne psát deník, kde detailně popisuje sexuální zkušenosti se svým bývalým přítelem Bradem. Ale čemu osud nechtěl, deník si přečte její manžel Cooper. A tak se Billie na jednu stranu snaží udržet své manželství s mužem, který ji nedokáže sexuálně uspokojit, a na druhou stranu bojuje s chtíčem a erotickými fantaziemi, které prožila s Bradem.

Posedlost, láska a závist

Nejnovější seriál od Netflixu s touto tématikou dorazil na Netflix teprve 13. dubna a ihned se vyšplhal mezi TOP 10 nejsledovanějších. Čtyři díly jsou až dost a hodnocení seriálu nejsou kdoví jaká. I přes to si ale tento psychologický thriller najde mnoho fanoušků, kteří podobné seriály rádi vyhledávají. Minisérie adaptuje román Damage od Josephine Hart z roku 1991, který byl již v roce 1992 zfilmován do podoby celovečerního filmu Posedlost. V seriálu se uznávaný londýnský chirurg William pustí do vášnivého románku plného erotiky se svou nastávající snachou Annou a brzy se jí stane naprosto posedlý. Pravda ale vždycky nakonec vyjde najevo. A rozhodně to neskončí hezky.

Bridgertonovi

Drama Bridgertonovi vychází z osmidílné knižní série od Julie Quinn. Seriál je zasazen do 19. století a je nabitý romantikou a v první řadě, která na Netflixu vyšla v roce 2020, dokonce i erotickými scénami. A že jich není málo! Podobně jako v knihách se série zaměřuje na fiktivní rodinu Bridgertonových a na některé z nejžhavějších událostí v Londýně během regentské éry. Jako součást vysoké společnosti se Bridgertonovi ocitli pohlceni mocenskými boji, milostnými spletěmi a mnoha druhy dobrodružství. První řada se zaměřuje na nejstarší dceru Daphne, která dlouho očekávala svůj sňatek. Je připravena být celý život dokonalou manželkou. Když se však setká s jedním vévodou, její plán se začne sypat jak domeček z karet.

Hříšná touha

Napínavý mexický seriál Hříšná touha není žádná telenovela, i když se to tak z názvu může jevit. Jde o napínavý thriller, kde ale není nouze o erotiku. A rozhodně patří k těm lepším na Netflixu. Úspěšná a vdaná Alma si jednoho dne vyrazí se svou přítelkyní Brendou, odhodlanou si večer pořádně užít. Na večírku se setká s výrazně mladším mužem – Daríem. Ačkoliv se z počátku hodně brání, nakonec mu podlehne a stráví s ním divokou noc u Brendy v bytě. Plná výčitek se pak vrací domů a doufá, že se o jejím románku nikdo nedozví. Darío se však velmi brzy objeví na univerzitě, kde Alma přednáší, a postupně se ukazuje, že je jí doslova posedlý. Brzy poté najde služebná ve vaně Brendino tělo a následuje celá řada událostí, které zaručují napínavou podívanou.


 
365 dní

V tomto žebříčku rozhodně nesmí chybět polský snímek 365 dní. I když nejde o žádný filmový trhák, málokdo si ho nepustil alespoň ze zvědavosti, když slyšel o erotických scénách, které se v něm odehrávají. Tu na jachtě si nechal ujít málokdo. Snad v žádném filmu není tak dlouhá scéna plná sexu. A o čem film je? Massimo unese ženu, o které už nějakou dobu sní, ale ta se nejdříve vzpírá. Dlouho ale šarmantnímu mafiánovi odolávat nedokáže, a nakonec s ním prožije spoustu okamžiků plných vášně. Film má ještě další dvě pokračování – Dalších 365 dní a 365 dní: Ten den.

Zdroj: Autorka článku